Najděte si to správné stavební spoření

pojištění domácnosti
Oznámkuj článek

Stavební spoření se poslední dobou dostává do kurzu. Lidé si chtějí spořit, ví, že získají státní podporu ve výši až 2 000 Kč a zároveň si tím připravují půdu pro budoucí úvěr na bydlení. A to se týká nejenom mladých, ale i postarších občanů. Stavební spoření je totiž produktem vhodným pro lidi libovolného věku.

Otázkou pouze zůstává, jaké stavební spoření je to nejlepší? Je pravdou, že na to si musí každý zájemce odpovědět sám, a to na základě parametrů jednotlivých nabídek mnohých poskytovatelů. Abychom vám usnadnili volbu stavebního spoření, představíme vám dva produkty, jež vás bezpochyby zaujmou.

ČMSS stavební spoření

Kdo by neznal Českomoravskou stavební spořitelnu? Stavební spoření od Lišky je známo bezpochyby každému a není se čemu divit. V tomto případě máte šanci dosáhnout na úrokový bonus po dobu devíti let a zároveň se dopracujete k plnohodnotné státní podpoře.

Vysoké zhodnocení vkladů a výhodná úroková sazba jsou benefity, jež se dozajista vyplatí. Za ideálních podmínek může celoroční zhodnocení dosahovat až 3,5 %. A to už je zajímavá nabídka. V takovém momentu se ČMSS stavební spoření vyplatí bezpochyby spoustě lidem.

Stavební spoření od Buřinky

V rámci objektivity je samozřejmě třeba představit i konkurenční nabídku, která může prezentovat tu nejrychlejší cestu k penězům. S tím, že naspořené peníze pak můžete využít opravdu na cokoliv. Další alternativou je stavební spoření od Buřinky, které se pojí s pojištěním vkladů do 100 000 EUR.

Tento výhodný produkt je navíc vhodný jak pro malé děti, lidi v produktivním věku, tak pro seniory. Jediné co, tak stejně, jako u ČMSS stavebního spoření musíte počítat s pravidelným ročním poplatkem za vedení účtu a s jednorázovým poplatkem za sjednání stavebního spoření. Tento poplatek má výši 1 % z cílové částky.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This