Nejoblíbenější domácí potřeby, jaké značky vybírat?

Domácí potřeby

Řekněme si to upřímně – kuchyně bez pořádného vybavení není kuchyně. Naštěstí je dnes spousta obchodů, kde najdete vše potřebné. Hrnce, pánve, pokličky, dokonce i kuchyňské váhy, protože vaření od oka nesedne každému a každý onu pomyslnou “špetku” vnímá jinak.

Výbava pro každou kuchyni, pokrm i nápoj

V sortimentu prodejců tak najdete pomůcky pro přípravu a zpracování potravin (nože, nůžky, sekáčky, kráječe, struhadla…), pomůcky pro vaření (nádobí, pánve, hrnce, poklice, tlakové hrnce…), pomůcky pro pečení (zapékací mísy, formy a plechy, odměrky, váhy…), pomůcky pro stolování a grilování (talíře, příbory, prostírání, kořenky, fondue, grily…), pomůcky pro přípravu nápojů (sklenice, hrnečky, termosky, konvice, vinotéky…), pomůcky pro skladování a balení potravin (misky, dózy, máslenky, chlebníky…), pomůcky pro organizaci a úklid (mopy, kartáče na žaluzie, odpadkové koše, sušáky, žehlící prkna, komody…) a mnoho dalších užitečných potřeb a pomůcek.

Připravte fondue na párty nebo rychlou a vydatnou čínu na pánvi wok. Pomocí konvic, kávovarů a dalších nádob s příslušenstvím připravíte lahodné nápoje, čaje, tradiční kávy i osvěžující letní drinky. Díky kvalitním materiálům je zajištěna vysoká odolnost a dlouhá životnost. Elegantní design nevyjímaje, takže kuchyňské a domácí potřeby navíc ideálně zapadnou také z hlediska stylu a vzezření  celé kuchyně. Vaření s domácími a kuchyňskými potřebami se stane zábavou, nikoli nudnou povinností.

Domácí potřeby

Vychutnejte si jídlo v pohodlí domova i v přírodě

S domácími potřebami budete připraveni nejenom na návštěvu rodiny, přátel nebo šéfa, ale také na cesty a výlety. V nabídce prodejců najdete nejrůznější konvice, chlebníky, nože, nůžky, termosky a hrnky do kuchyně ale i na campování.

TOP domácí potřeby podle zákazníků

Domácí potřeby Tescoma

Tescoma patří k předním společnostem v oblasti domácích potřeb na našem trhu a své renomé získal také v dalších zemích. Bohatý sortiment Tescoma obsahuje veškeré vybavení do domácností, ať už se jedná o kvalitní nádobí, příbory, talíře, misky, hrnky, kráječe, škrabky, pekáče a nepřeberné množství dalších výrobků. Mezi unikátní sortiment pak patří speciální kolekce domácích potřeb, které jsou určeny pro děti a vyznačují se mimo jiné pastelovými barvami.

Orion – čokoláda? Ne, domácí potřeby

Žádné cukrovinky, ale poctivé české výrobky pro domácnost už od roku 1992. Produkty značky Orion oceníte především díky vynikajícímu poměru ceny a kvality, ale nechybí ani moderní design a zpracování. Z nabídky domácích potřeb Orion zmiňme například keramické pánve, tlakové hrnce nebo pohlcovače vlhkosti.

Leifheit – německá kvalita ve vaší domácnosti

Dojde také na zahraniční výrobce. Leifheit je známá především svými dlouholetými zkušenostmi v oblasti výroby domácích potřeb. A když mluvíme o zkušenost, je třeba říct, že společnost vznikla už v roce 1959. Nejznámější jsou domácí potřeby Leifheit samozřejmě v Německu, ale díky kvalitě a spolehlivosti se výrobky velmi rychle uchytily také na trzích po celém světě. Společnost Leifheit nabízí kupříkladu osobní kuchyňské váhy, žehlicí prkna, mopy, smetáky, odpadkové koše, sušáky apod.

Domácí potřeby

Je libo další výrobce?

V českých e-shopech nebo kamenných obchodech můžete najít nepřeberné množství dalších značek. Za pozornost však stojí takové společnosti, jako například německá BAF, která se soustřeďuje zejména na produkci titanového nádobí, italský výrobce Ballarini (hrnce, pánve), Fiskars z Finska (prvotřídní nože) nebo z českých luhů a hájů ještě Toner (příbory) či Belis (smaltované nádobí).

Domácí potřeby Franta

Domácí a kuchyňské potřeby všech značek, které jsme zmínili výše, disponují nejenom širokou nabídkou produktů, ale také kvalitou. Nejenom tento sortiment, ale i spoustu dalších kuchyňských nebo domácích potřeb můžete jednoduše objednat na webových stránkách www.domacipotreby-franta.cz. Kromě e-shopu provozuje společnost i dvě kamenné pobočky. Další informace o nabídce naleznete na internetu.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This