Nenechte se rušit, pořiďte si bezpečnostní dveře s protihlukovými vlastnostmi

HT bezpečnostní dveře
Nenechte se rušit, pořiďte si bezpečnostní dveře s protihlukovými vlastnostmi
5 (100%) 1 vote[s]

Život v paneláku není oázou klidu. Zvuk výtahu, kroky na chodbě, štěkot psa nebo rozhovory sousedů často ruší domácí pohodu. Mnohdy vám do bytu proniknou od sousedů i rozličné pachy, které vzniknou například při vaření. Změňte to díky protihlukovým dveřím do bytu.

Jak si zajistit ticho?

Možností, jak zamezit hluku z panelákové chodby je hned několik:

  • odhlučnění vchodových dveří svépomocí,
  • odhlučnění vchodových dveří specializovanou firmou,
  • pořízení nových protihlukových dveří.

Odhlučnění stávajících dveří vyjde bezesporu levněji, nepřinese ale takové výsledky a výsledek nevypadá hezky. Na internetu najdete spoustu návodů, jak si dveře odhlučnit svépomocí. Jedná se sice o nejlevnější variantu, musíte ale oplývat určitou zručností. Je nutné vysadit dveře z pantu a potom aplikovat protihlukovou izolaci a nové čalounění. Můžete si na to samozřejmě objednat specializovanou firmu. Ta ale už něco stojí a výsledkem budou dveře s koženým čalouněním, které se ne každému zalíbí.

Vnitřní čalounění vás před hlukem neochrání

Říkáte si, že si necháte dveře očalounit zevnitř, aby navenek vypadaly hezky? Platí, že se protihluková izolace vždy umisťuje ze strany dveří, odkud jde hluk. V případě, že použijete levnější materiály a umístíte čalounění na vnitřní stranu, přestává protihluková izolace plnit svůj účel. Výsledek bude prakticky nulový a vám zůstane jen smutný pohled na nelichotící koženku a utracené peníze.

Bezpečnostní dveře vyřeší vaše problémy

Pořízení protihlukových bezpečnostních dveří je finančně náročnější. Na druhou stranu však získáte kromě vysněného ticha i další výhody. Bezpečnostní třída 3 ochrání vás i váš majetek proti zlodějům. Dveře nabízí i protipožární ochranu a skvělé tepelně-izolační vlastnosti. Protihlukovost vchodových dveří k vám do bytu nepustí ruch z chodby. Vyhnete se také nechtěným informacím ze sousedských rozhovorů. Za dveřmi zůstanou dokonce i pachy.

Vyberte si ty pravé dveře pro vás

Chcete-li zjistit víc, obraťte se na firmu HT Dveře. Má pobočky ve všech větších městech České republiky a její zaměstnanci vám s výběrem rádi pomohou. Firma vám zajistí kompletní sestavení návrhu i samotnou montáž včetně výměny zárubní. Uznejte sami, nevypadají nové dveře v odstínu Dub Sonoma krásně?

HT bezpečnostní dveře
Dveře vpravo v odstínu Dub Sonoma

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This