Hledáte nové bydlení v Praze? Na jakou lokalitu se zaměřit?

Bydlení v Praze
Praha

Chcete se z jakékoliv části republiky přestěhovat do Prahy, ať už z pracovních nebo osobních důvodů a hledáte, jaká lokalita vám bude vyhovovat nejvíce? Nebo již v Praze bydlíte, ale současné bydlení vám nevyhovuje a chtěli byste si najít modernější byt v atraktivnější městské části? Jaké lokality v současnosti patří mezi nejžádanější?

Z okrajových částí je dobrou volbou Praha 12

Mezi vzdálenějšími částmi Prahy od centra se největší oblibě těší Praha 12. Tato lokalita disponuje především dobrou dostupností do centra i z Prahy ven. Disponuje kompletní občanskou vybaveností a velkým množstvím zelených ploch. Je proto ideální volbou pro bydlení pro rodiny. Velkou předností je i fakt, že v této městské části lze najít i některé unikátní developerské projekty v Praze a stále vznikají i nové. O elegantní bydlení zde není nouze.

Blíže k centru? Bydlení na Praze 4

Jestliže hledáte bydlení, které bude v městské části blíže k centru, je nejžádanější volbou Praha 4. Detailní informace o této městské části najdete ZDE. I v této městské části vznikaly v posledních letech unikátní developerské projekty a nové se plánují. Z nově plánovaných projektů rozhodně stojí za zmínku projekt Tandem Modřany. V projektu Tandem Modřany vzniknou nové byty v Praze 4 rekonstrukcí areálu bývalé čokoládovny. Budou postaveny 2 nové moderní bytové domy.

Vybírejte u zkušených developerů

Na výstavbu nových projektů na území hlavního města se v současnosti specializuje hned několik developerských společností – stabilních a zkušených i nově vznikajících. Rozhodně nechceme tvrdit, že projekty od nových developerů jsou nekvalitní, ale při výběru se vyplatí vsadit na ověřenou společnost. Nákup bytu není malou investicí a u zkušených společností máte jistotu, že svou práci odvedou kvalitně. Vybírejte developery, kteří mají na svém kontě již desítky realizovaných projektů. Mezi takové se řadí například společnost Sekyra Group, specialista na výstavbu a prodej bytů v Praze. Mnoho bytových domů i ostatních projektů společnosti získalo uznávaná architektonická ocenění.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This