Odpočiňte si ve vlastním wellness centru!

Vířivé vany

Patříte mezi milovníky wellness a nedáte na ně dopustit, protože jeho prostřednictvím vždy dokonale zregenerujete vaši mysl i tělo? Potom byste měli vážně uvažovat o tom, že si menší wellness centrum vybudujete i u vás doma.

Rozhodně se nemusí jednat o nesplnitelný sen!

Vířivky regenerují organismus a upevňují zdraví

Nezbytnou součástí každého wellness jsou samozřejmě vířivky, v nichž se spojuje hned několik složek, jež garantují dokonalé uvolnění. Protože teplota vody ve vířivce dosahuje běžné teploty lidského těla, dochází při pobytu v ní k uvolňování zatuhlého svalstva a ke snižování křečových stavů svalů a kloubů. Zlepšuje se také krevní oběh.

Tlak vodního proudu ve vířivce stojí za jejími masážními účinky. Vířivek existuje celá řada druhů, přičemž pro domácí instalaci se jako ideální jeví vířivky pro jednu až čtyři osoby.

Prověřenou značkou, jež se těší značné oblibě, jsou třeba vířivky Jacuzzi, které jsou ke koupi v celé řadě rozličných velikostí, barev a provedení.

Sauna je tím nejlepším restaurátorem vašeho těla!

Při budování domácího wellness se samozřejmě nesmí zapomenout ani na saunu. Značné popularitě se dnes těší sauna se třemi typy zón, k nimž se řadí programy sauny, programy sprchy a programy lázní.

Programy sauny lze nastavit na úrovně BIOSAUNA, římská sauna a finská sauna. Programy sprchy mohou mít podobu studené sprchy, tenkého deště nebo tropické sprchy. Konečně programy lázní se označují jako Tepidárium, Hammam nebo Calidarium.

Společnost Albixon se může pochlubit nespočtem zkušeností

Je samozřejmé, že investice do vlastního wellnesscentra nepředstavuje zanedbatelnou položku v rodinném rozpočtu, a proto by měla být svěřena jen prověřeným firmám.

Takovou je bezesporu společnost Albixon a. s., jež má v daném oboru již čtvrtstoletí zkušeností a prodává své produkty do 70 zemí světa.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This