Peplachty – to nejlepší pro vás majetek

Barevné plachty

Zima po prvním měsíci začíná řádně ukazovat své drápky – projevuje se převážně zmrzlými skly na autě, když jedeme ráno do práce. Nebo zima není vaším problémem? Je vaším protivníkem léto, které způsobuje, že se například ve vašem autě cítíte jako v sauně, protože je tam nejen horko, ale také je vše zahřáté a nemůžete uchopit ani řadicí páku? Během letních měsíců se může stát, že potřebujete zastínit zahradu, ale nikdy nevíte, co k tomu použít. Na všechny tyto problémy ovšem existuje řešení! Pořiďte si kvalitní autoplachty či stínící sítě! A kde? Jedině u firmy Plachty Petr Štěpáník.

U od roku 1995

Již přes dvacet let působí společnost Plachty Petr Štěpáník na českém trhu. Jsou jedničkou ve svém oboru. Pro své klienty nabízí širokou škálu plachet a reflexních vest. Tím největším plusem je spolehlivost a převážně kvalita. Plachty jsou vyráběny dle vašich mír a vždy z nejkvalitnějších PE vláken.

Nejen pro ochranu majetku

Proč je dobré kupovat raději kvalitnější plachty, než ty levnější? Můžete se na ně stoprocentně spolehnout! A navíc mají delší životnost. Ve finále se tedy nízká kupní cena opravdu nevyplatí. Pokud převážíte či nakládáte svůj majetek na vlečku a přejete si ho přes noc zakrýt, zvolte zakrývací plachty. Mezi hlavní výhody totiž patří ochrana za každého počasí, chrání před deštěm i velkým slunečním zářením.

Efektivní ochrana zaručuje více soukromí

Jste majitelem velkého pozemku a nejste nadšeni, když vám sousedi nakukují přes plot a sledují, co se u vás děje? Pořiďte si stínící sítě na ploty! Jsou účinné a finančně zcela nenáročné. Až na devadesát procent zachycují sluneční svit.

Ať už ale toužíte po jakémkoli takovém produktu, který by vám vyřešil potíže, obraťte se na Plachty Petr Štěpáník. Jsou tu pro vás čtyřiadvacet hodin denně, ochotni pomoci, poradit a vyřešit nepříjemné situace týkající se vaší domácnosti a zahrady.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This