Pohádkové povlečení dožene děti spát

Dětské povlečení ledové království

Zima je v plném proudu. Každé ráno při pohledu z okna nás vždy zamrazí, protože padá sníh a jistojistě je venku obrovská zima. Teploměr ukazuje minusové hodnoty, a proto se nám nechce ze svých teplých postelí. Již po příchodu do práce čekáme na tu poslední hodinu, kdy můžeme jít zpátky domů, ulehnout a usnout. Tato situace se jeví jako stereotyp v nejedné domácnosti. Ale kéž by takovou potřebu spaní měly i děti. Ty ráno doslova odkopnou své peřiny s dětským povlečením, rychle se oblečou a těší se ze sněhové nadílky. Celý den staví sněhuláky, bobují, koulují se, ovšem únava je nedohoní. Jak jen to dělají?

Jen díky pohádkám chodí děti spát

Častokrát nemůžeme své ratolesti dohnat do svých postýlek ani večer, když mají jít spát. Jsou ještě plny energie a elánu, který jim přetrvává po celý den. Jediným východiskem z nesmyslných hádek rodičů a dětí, jež jsou spojeny právě s nutností jít spát, jsou proto pohádky. Rodiče jsou ochotní prckům číst knížky hodiny, jen aby opravdu usnuly.

V dnešní době je ale vše ulehčeno, dokonce i tato večerní situace každé rodiny. Nyní stačí pohádku zapnout v televizi a děti spokojením usnou. Dobrým pomocníkem jsou třeba dětská povlečení s motivy oblíbených kreslených hrdinů. Malé princezny mají například mezi svými favority třeba povlečení Ledové království, které svou popularitu nabylo rychlostí blesku. S tímto pohádkovým produktem mají naše ratolesti zaručeny krásné sny.

Dětské povlečení Mimoň

Děti touží po velkých postelích

Malé ratolesti chtějí být často jako dospělí, proto se jim snaží co nejvíce přiblížit. Místo po jednolůžkové malé posteli touží po té velké. Dětské povlečení do velké postele je standardní velikost tudíž je seženeme snadno. Navíc co bychom pro své dětičky neudělali. Když jedeme koupit povlečení dětské, často si přece koupíme něco i pro sebe. Spokojeni budeme vždy tedy nejen my, ale i ti nejmenší.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This