Postele z masivu přinesou bezpečí do vaší ložnice

postel z masívu

Postele z masívu

Chcete se ve vaší ložnici cítit opravdu bezpečně? V tom případě byste rozhodně měli investovat do postele z masivu! Tyto dřevěné postele jsou obvykle vyrobeny ze smrku nebo buku a u zákazníků jsou stále oblíbenější. Není se čemu divit, mají totiž celou řadu předností, které jim nikdo nemůže sebrat.

Důvody pro zakoupení postele z masivu

Samozřejmostí je rozumná cena, což je v současnosti nezbytnost, aby se mohl výrobek uplatnit na trhu. Postele z masivu si však získaly popularitu i jednoduchým a funkčním vzhledem a značnou tuhostí. Navíc nemusíte být žádný velký kutil, protože montáž i demontáž je velmi jednoduchá. Výrobce těchto postelí navíc ochotně individuálně přistupuje ke každému zákazníkovi a namíchá i mořidlo dřeviny přímo na míru.

Pořiďte si postel z masivu s úložným prostorem

Rozloučit se navždy můžete i s nepořádkem ve vaší ložnici! V nabídce se totiž nacházejí i postele z masivu s úložným prostorem, u nichž si je možné objednat výklopné rošty na přání. Nemusíte se přitom bát, že na svoji postel budete čekat bůhví jak dlouho. Výroba i rozvoz se totiž uskutečňuje po celé České republice i Slovensku po celý týden.

Doplňky

Když si budete pořizovat postel, nezapomeňte si rovněž opatřit i rozličné důležité doplňky. K nim patří laťové rošty, noční stolky i matrace 1 + 1. Na matracích se přitom vyspíte nejen dobře, ale především zdravě!

Novinky

Kdo chce držet krok s nejmodernějšími trendy, měl by si rozhodně do své ložnice pořídit postel z masivu Carmen nebo postel z masivu Bruce. To jsou žhavé novinky letošní sezóny o rozměrech 180×200. Povrchová úprava, kterou představuje čirý polomatný lak, je již v ceně. Postele je možné mořit podle vzorníku.

Postele z masivu vám zaručí klidný a zdravý spánek. Již pouhý pohled na ně totiž svádí k příjemnému odpočinku. V e-shopu si můžete ze široké nabídky vybrat přesně ten typ postele, který jste si vysnili. Nechte se od nich svést také vy!

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This