Předokenní rolety pro váš domov

Předokenní rolety

Znáte to – je léto a vy trávíte čas raději doma než venku, kde je šílené dusno. Sledujete svůj oblíbený film, ale přece jen vám něco kazí požitek z filmu – sluneční paprsky a nepříjemný hluk. Vaše žaluzie už nejsou, co bývaly. Během celého filmu jste nuceni přimhouřit oči díky slunečním paprskům a zvýšit hlasitost kvůli sousedovi, který si k sečení trávy vybral zrovna chvíli, kdy máte chuť na českou filmovou klasiku. Ovšem i na toto je řešení! Pojďte s tím zatočit!

Obraťte se na odborníky

Společnost invence.net s.r.o. působí zejména v Praze a okolí už od roku 2008 a zabývá se převážně montáží stínících systémů. Nabízí například hliníkové venkovní rolety, které dokážou zcela zatemnit a které jsou také ochranou proti chladu v zimních měsících. Mezi oblíbence patří i předokenní rolety v Praze, díky nimž dosáhnete úplného zatemnění v letních měsících. Tyto rolety v sobě nesou i síť proti hmyzu, tudíž ani slunce, ani hmyz nenaruší žádný rodinný okamžik. Venkovní předokenní rolety si můžete zvolit v různých barvách, cena se odvíjí dle rozměrů. Pokud nepatříte zrovna mezi kutily, kteří by se sami hrnuli do montování rolet, nevěšte hlavu! Firma vše změří, vyrobí na míru a namontuje!

Nezapomínejte i na další výhody!

A jaké jsou další výhody venkovních předokenních rolet? Ovládejte je dle vaší chuti – na kliku, popruh, tlačítkem nebo dálkovým ovládáním. Zcela zatemní i více prosluněné místnosti domu.  Snadno se obsluhují i udržují. Barevné provedení záleží jen na vašem vkusu, ale společnost vždy garantuje perfektní zpracování. Zejména hliníkové venkovní rolety s PUR pěnou jsou dokonce i zvukovou izolací. Co víc si přát? Zatočte s nepříjemnými okamžiky, kdy vám slunce svítí do očí nebo kdy soused jako naschvál seče trávu v nejméně vhodný okamžik! Zjistěte si cenu na webových stránkách a neotálejte už ani chvilku. Společnost invence.net je tu jen pro vás.

1 Komentář na Předokenní rolety pro váš domov

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This