Přenosné stany s nůžkovou konstrukcí vás ochrání před deštěm i sluncem

Party stan

Chystáte se zúčastnit místního trhu nebo výstavy? Potom jistě uvažujete nad způsobem, jak ochránit sebe a své přátele či zákazníky před povětrnostními podmínkami. K tomu jsou skvělé přenosné stany s nůžkovou konstrukcí, které lze využít jako party stan, reklamní nebo prodejní stánek. Existují v mnoha rozměrech i konstrukčních typech a dají se pořídit v šesti základních barvách a dokonce i s vlastním barevným potiskem. To se obzvláště hodí právě pro komerční účely, kdy na plachtu stanu lze natisknout firemní logo, které tak vkusně a nepřehlédnutelně září do okolí.

Na veletrhy jako stvořené

V poslední době se na světě objevuje čím dál větší množství nejrůznějších tematických veletrhů, kterých byste se možná vy a vaše firma rádi zúčastnili. Ať už se jedná o indoor nebo outdoor veletrh, prodejní stánek je zapotřebí všude. Venku samozřejmě plní také funkci ochrannou a nejenom dekorační, jako je tomu venku. Ale ani to těmto stanům nedělá žádné větší potíže. Díky svému ukotvení do země zvládnou odolat i silnějšímu větru. Ukotvení stanu je řešeno vodními zátěžemi, které se jednoduše připevní k noze stanu, který pak sedí jako přibitý.

Speciální nůžkový mechanismus konstrukce stanu je z řady těch nejjednodušších a umožní vám stánek rozložit během několika málo minut bez složitého pobíhání s tyčemi a provázky, jako u klasických stanů. Kromě toho jsou složené stany díky této konstrukci prostorově naprosto nenáročné a vejdou se bez problému do běžného kufru osobního auta.

Hliníková konstrukce a nepromokavé plachty

Stany vhodné pro použití při trzích, výstavách i venkovních party existují v mnoha rozměrech a konstrukčních řešeních. Dostupné jsou prosté přístřešky na čtyřech nohách, případně s různým počtem stěn a rozměry od nejmenšího 2×2 metru až po veliké 6×3 metru a samozřejmě škála mezitím. Všechny druhy stanů jsou vybaveny nepromokavou krycí plachtou v barvě bílé, černé, žluté, modré, zelené a červené, které lze v případě zájmu u výrobce nechat potisknout obrázkem v libovolném množství a velikosti.

Zejména menší reklamní stánek je lepší vybavit lehkou hliníkovou konstrukcí, která je dostatečně pevná a zároveň extrémně lehká, a tudíž se velmi snadno přenáší. Pro stany s větší plachtovou plochou se možná bude více hodit konstrukce z oceli, která je sice těžší, ale zato o poznání pevnější a lépe odolá i extrémnějším výkyvům počasí.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This