Problematika roztočů v bytě

Roztoč

Vaše koberce se mohou stát bez varování zdrojem celé řady alergenů, z nichž k nejčastějším patří usazený prach a zahnízdění roztoči.

Kromě koberců se roztoči hojně vyskytují i v matracích, lůžkovinách, čalouněném nábytku a v řadě dalších bytových textilií. Roztoči se vyskytují v každé domácnosti a zbavit se jich do posledního je prakticky nemožné. Je však nutné důkladnou péči o Vaše textilie zajistit, aby byl jejich výskyt minimální.

Roztoči jsou mikroskopické organismy zakulaceného tvaru, jež dosahují velikosti kolem 0,1 mm a jsou viditelní pouze pod mikroskopem. Roztoči se živý odumřelou lidskou kůží a přenáší se vzduchem. Jelikož mají rádi teplo a mírné vlhko, jsou pro ně bytové textilie ideálním prostředím k zahnízdění. Navíc těmto organismům škodí sluneční svit, takže i proto se hojně vyskytují právě v domácnostech.

Zbavte bytové textilie alergenů

Hlavním problém činí roztoči kvůli svým exkrementům, které obsahují látky, jež mohou vyvolat alergickou reakci či astma. Právě z tohoto důvodu je nezbytné provést veškerá opatření pro eliminaci výskytu těchto drobných živočichů.

Je tedy nezbytně nutné udržovat bytové textilie v dokonalé čistotě, čehož lze spolehlivě dosáhnout aplikací metody hloubkové čištění koberců a čalounění mokrou cestou. Hloubkové čištění si můžete zajistit prostřednictvím služeb společnosti Čištění koberců Praha, která provádí čištění touto jedinečnou metodou přímo v domácnostech klientů a provozuje rovněž pobočku.

Čištění koberců Praha se díky zkušeným pracovníkům a spolehlivé technice postará o důkladné vyčištění Vašich koberců, matrací i čalouněného nábytku. Jedinečná účinnost hloubkového čištění garantuje odstranění veškerých nečistot, díky čemuž zbavíte Vaši domácnost i všudypřítomných alergenů. Čištění koberců Plzeň provádí veškeré práce rychle, důkladně a s maximálním ohledem na Vaše bytové prostory.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This