Proč je stínící technika nezbytná pro každý dům?

Rolety a žaluzie
Oznámkuj článek

Špatně se vám pracuje, když do místnosti pálí letní slunce a vy ani nevidíte na obrazovku počítače? Nemůžete v noci spát kvůli hluku projíždějících aut? Máte v zimě velké úniky energie a tím i dražší účty?

Pokud jste na všechny tyto otázky odpověděli (bohužel) kladně, máme pro vás řešení. Je jím stínicí technika Climax. Společnost Climax má nejširší obchodní sít v České republice a nabízí široký sortiment stínicí techniky, vyrobené ze špičkových komponentů německých a italských výrobců.

Co vám společnost Climax může nabídnout?

V prvé řadě jsou to venkovní rolety. Tradiční způsob stínění vám přináší účinný způsob zastínění i ochrany proti hluku. Rovněž zvyšují bezpečnost vašeho domu, neboť jsou uzamykatelné a jsou tak pro případné zloděje další bariérou. Modernějším způsobem stínění jsou venkovní žaluzie. Ty umožňují plynulejší regulaci pronikajícího světla do místnosti a skvěle se hodí i k zastiňování kancelářských prostor. Společnost Climax dodává venkovní žaluzie s ručním, i motorovým pohonem, a v pětadvaceti různých barevných odstínech.

Mezi další způsoby stínění patří i markýzy vhodné ke stínění teras či balkónů či čím dál tím modernější svislé fasádní clony, které velmi snadno sladíte s barvou vaší omítky. V nabídce společnosti Climax jsou však i zařízení pro vnitřní stínění.

Použití stínící techniky – ve všech jejích podobách – výrazným způsobem zvyšuje kvalitu vašeho bydlení. Její výhody oceníte zejména v letních měsících, výhodná je však celoročně, kromě toho, že brání vstupu slunečních paprsků do místnosti a zároveň také brání i úniku tepla a vy tak šetříte na energiích. Nespornou výhodou je i ochrana oken proti škodlivým účinkům povětrnostních vlivů a proti mechanickému poškození.

Se společností Climax se můžete spolehnout na rychlost i kvalitu provedení. Svým zákazníkům navíc nabízí nadstandardní čtyřletou záruku, takže máte jistotu, že vás zvolená stínící technika jen tak nezradí.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This