Prvotřídní střecha by měla být nutností pro každý dům

Střecha

K čemu vám bude hezký dům, když ta střecha bude taková nijaká? Každý bude jistě souhlasit s tím, že bydlení v domku, do kterého zatéká, není nic příjemného. Proto je žádoucí při stavbě střechy nic nepodcenit a svěřit se do rukou profesionálů, k nimž bezpochyby patří firma Střechy Novák. Pro tu není problém provést nejen stavbu střechy na klíč, ale i kvalitní rekonstrukci a opravu staré střechy.

Střechy Novák nabízejí širokou nabídku služeb

Pamatujte přitom na to, že čím dříve začnete opravu střechy řešit, tím lépe pro vás. Poškození střechy se totiž pochopitelně v čase zvětšuje. Jistě nechcete, aby vám nakonec spadla na hlavu! Jestliže se domníváte, že oprava střechy bude nad vaše síly, při prostém zadání jednoduchého hesla střechy Praha do internetového vyhledavače se vám mimo jiné objeví právě nabídka společnosti Střechy Novák. Můžete sami posoudit, jestli její klempířské, tesařské nebo pokrývačské služby využijete. Pro pokrývačské práce se v její pestré nabídce nachází pálené střešní tašky i betonové krytiny. Zvolit si je však možné i lehké plechové krytiny, odolné vláknocementové materiály a asfaltové šindele.

Rekonstrukce střechy nemusí být žádná katastrofa!

Máte přímo panickou hrůzu z rekonstrukce střechy, která vás v nejbližší době neodvratně čeká? Tyto obavy budou zcela zbytečné, jestliže tuto objednávku zadáte společnosti s dostatkem kladných referencí, mezi něž patří třeba Střechy Novák. Ta vám ještě před rekonstrukcí zjistí, jestli je starý krov vůbec schopen unést novou krytinu. Samozřejmostí je pro ni výměna střešních latí a ošetření případné nové konstrukce proti škůdcům a chorobám. Rekonstrukci pak provede za velmi přijatelnou cenu v krátké době, takže se nemusíte bát toho, že by byl rekonstrukcí střechy váš život nějak výrazně limitován.

Střechy pro činžáky i rodinné domy

Stav střechy na vašem domě byste rozhodně nikdy neměli podceňovat! Společnost Novák realizuje ročně okolo 300 nových střech, přičemž do jejího portfolia nepaří jen rodinné domy, ale rovněž činžáky, kde se vytvářejí luxusní byty. Proto se jí rozhodně vyplatí věnovat pozornost!

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This