Půjčky na mateřské dovolené

Mateřská dovolená
Oznámkuj článek

Matky na mateřské a samoživitelky mají problém získat půjčku v bance pokud nemají pracovní smlouvu. Řešením jsou půjčky na mateřské dovolené, které jsou velmi flexibilní, v nižších částkách do 10 000 Kč. Není vyžadováno doložení příjmu, který mají ženy na mateřské zpravidla velmi nízký.

Nebankovní půjčky na mateřské dovolené

Nebankovní půjčky na mateřské dovolené umožní půjčit si hotovost velmi rychle, bez složité administrativy. K vyřízení půjčky vám stačí mít platný doklad totožnosti. Vyberte si na http://vsepujcky.cz/pujcky-na-materske-dovolene nejvýhodnější typ půjčky pro vás, vyplňte jednoduchý formulář, který vám zabere jen pár minut a vyčkejte na schválení žádosti.

Nemusíte chodit nikam na pobočku podepisovat smlouvu. Vše je velmi rychle vyřízeno, bez čekání a front. Můžete mít za pár minut hotovost na účtu. Často je potřeba odeslat ověřovací poplatek 1 Kč, který zaručí ověření vaší totožnosti a bezpečnost žadatele. Není možné zneužití zcizených dokladů nebo odeslání půjčky na špatný účet.

Nikdy nebylo jednodušší získat půjčku, která nevyžaduje složitou byrokracii, nepodepisujete směnky a nemusíte přemlouvat tetičku, aby vám šla ručit za pár tisíc korun. Sami si nastavíte, kolik si chcete půjčit a na jak dlouho.

Půjčky na mateřské dovolené bez dokládání účelu

Výhodou půjčky na mateřské je, že není dokládán účel použití peněz. Můžete tak peníze využít na zvelebení bytu, zahrady či nakoupit nový kočárek a výbavičku pro dítě. Je možné vybrat si půjčky, které vám doručí hotovost až domů. Půjčky jsou bez poplatku předem, bude vám vyplacena hotovost v plné výši tak, jak byla schválena.

Pro nové zákazníky má řada společností připraven benefit v podobě první půjčky zdarma. Půjčit si lze až 9 000 Kč se splatností 30 dní, kdy nezaplatíte za tu dobu ani korunu na úrocích. Podmínkou je online registrace a dodržení termínu splatnosti bez prodloužení. V opačném případě zaplatíte příslušné poplatky a úroky. Půjčky jsou rovněž bez ručitele, registru i zástavy nemovitosti. Jedná se o velmi diskrétní produkt, vaše okolí tak nemusí o vaši půjčce vědět, pokud si to osobně nebudete přát. Aby vám byla půjčka schválena, nesmíte mít exekuci nebo být v insolvenci.

Předčasné splacení půjčky je bez jakýchkoliv sankcí, ušetříte na úrocích. Prodloužení splatnosti půjčky je zpoplatněno, musíte předem odeslat příslušný poplatek podle částky a doby po kterou chcete termín splatnosti odložit.

Chcete jednoduchou půjčku, bez poplatku předem a složité administrativy? Chcete si vybrat půjčku s co nejnižším úročením? Vyzkoušejte online srovnání, které je nezávazné a zdarma. Za pár minut vidíte nabídku ušitou na míru zákazníkovi.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This