Rekuperace vzduchu vám pomůže ušetřit a navíc vás zbaví plísní

Rekuperace

Přemýšlíte, jak byste mohli co nejefektivněji ušetřit? Potom jste již pravděpodobně někdy slyšeli o takzvané rekuperaci, pod níž se skrývá zpětné vstřebávání tepla. Velké zkušenosti s obchodem s různými systémy větrání a rekuperace vzduchu má kupříkladu společnost ŠTORC TZB.

Rekuperační jednotky

Rekuperace tepla zabraňuje vlhkosti

Proč byste měli o pořízení nějakého systému rekuperace tepla uvažovat? Kromě zmiňované úspory je třeba zmínit i skutečnost, že řízené větrání s rekuperací tepla zabraňuje tomu, aby v dané místnosti byla vyšší vlhkost. Díky tomu se můžete navždy rozloučit s otravnými plísněmi i kondenzací vody na oknech!

Srdcem rekuperační jednotky je tepelný výměník

Rekuperační jednotka sestává hlavně z tepelného výměníku, jenž je schopen využít až 95 % tepla z toku odváděného vzduchu. Dobrým počtářům je již v této chvíli jasné, jak velké úspory energie spjaté s vytápěním a větráním domu tento systém přináší! Věděli jste o tom, že u dnešních velmi kvalitně zateplených domů činí ztráta zapříčiněná větráním až polovinu celkových ztrát? Systém rekuperace vzduchu od společnosti ŠTORC TZB je dokáže výrazně zredukovat.

Přednosti rekuperačních jednotek Renovent

Řada spokojených klientů nedá dopustit na rekuperační jednotky Renovent, jež vyrábí holandská společnost s více než třicetiletou historií. Dnešní jednotky jsou již šestou generací od této firmy! Vynikají nízkou spotřebou, malou hlučností a snadnou regulovatelností. Pochlubit se mohou také certifikací od nezávislé výzkumné instituce Passivhaus Institut.

ŠTORC TZB zajistí i kvalitní podlahové vytápění

V případě zájmu vám společnost ŠTORC TZB pomůže dokonce i se zajištěním podlahového vytápění vašeho domu s pomocí flexibilního odporového topného kabelu. Topné kabely lze bez problémů instalovat na všechny obvyklé a stabilní podklady. Ideální využití nacházejí především v prostorech, kde se jako s podlahovou krytinou počítá s dlaždicemi nebo přírodními kameny.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This