Relax každý den? Pořiďte si vířivku

Vířivka

Dnešní doba je uspěchaná a mnoho z nás přemýšlí nad tím, jak nejlépe starosti všedních dnů odventilovat. Zároveň si málokdo může dovolit každý víkend ve wellness centru, kde se oddá odpočinku a nabere novou sílu. Proto existuje možnost, jak si svůj vlastní relaxační kout vybudovat přímo doma nebo na zahradě. Vodní proud ve vířivce vás uvolní od celkového napětí, promasíruje svaly a také zlepší krevní oběh. Svou vyjímečnost vám v následujícím článku představí stálice trhu, německá značka Villeroy & Boch.

Jak si vybrat tu pravou?

Rozhodujete-li se pro vířivku, je zde na snaze hned několik základních otázek, na které si je třeba odpovědět dřív, než se zaměříte na konkrétní model:

  • pro kolik lidí bude
  • kde ji umístíte
  • jaké funkce preferujete
  • vysněný design

Kvůli udržení dlouhé životnosti vířivé vany je nutné dbát na výběr kvalitního materiálu, a to jak už skořepiny, tak obložení. Pravidlem je, že užitý materiál bývá zpravidla velmi odolný akrylát, kterým také disponují vířivky Villeroy & Boch. Tato značka navíc do svých van vkládá další důležité aspekty, které budete před koupí zvažovat. V prvé řadě je to energetická náročnost, kdy je můžeme označit za velice úsporné. Dále pak lehké a pevné materiály, které se osvědčí především u manipulace s celým kolosem. Každého uživatele potěší absence potrubí pod vanou, kdy právě tyto ho mají až o 90% méně než-li jiné. Tímto odpadá vysoké riziko úniku kapaliny nebo vzduchu.

Od komfortu po luxus

Jistě vás potěší, že značka Villeroy & Boch disponuje hned několika řadami svých produktů. Na základní, cenové startovní čáře stojí vířivé vany s pevnými tryskami X-SERIES. V této řadě si můžete vybrat hned z několika variant, designově zde vyčnívá kruhově tvarovaný model X6R, který navíc krom zajímavého provedení disponuje minimální spotřebou energie a velice tichým provozem.

Ve střední vrstvě pak nalezneme řadu COMFORT LINE, která se díky své vodotěsné robustní konstrukci ideálně hodí jak do interiéru, tak do venkovních prostor zahrady či terasy. Pro ty náročnější je zde pak luxusní řada PREMIUM LINE. Maximální výbava jednotlivých vířivek obsahuje masážní panely JetPaks, které můžete dle svých potřeb libovolně kombinovat. Pokud chcete mít své domací spa přímo na dosah, vířivka je pro vás vhodná volba!

Třešnička na dortu

Nebylo by to ono, pokud bychom v závěru článku nezmínili skutečný designový počin, kterým je bezpochyby kubisticky navržená vana Just Silence. Je provedena jen v několika kusech, proto se při jejím pořízení jedná o skutečnou exkluzivitu. Umístěním tohoto skvostu na zahradu se jí dostává nepostradatelný architektonický prvek, podtržený uživatelským komfortem a podbarvený atraktivním LED osvětlením.

Ať už jste dva, máte hodně přátel nebo početnou rodinu, vířivky Villeroy & Boch nabízejí řešení pro každého. Nabídku všech modelů přehledně naleznete na eshopu spa-virivky.cz.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This