Rodinný dům na klíč nemusí být závratnou investicí

Rodinný dům na klíč

Chtěli byste si pořídit své vlastní bydlení, ale děsí vás představa, kolik by takový rodinný dům na klíč mohl stát? Myslíte si, že podobné řešení pro vás nemůže být cenově akceptovatelné?

V tom případě se vyplatí porozhlédnout se po nabídkách, které jsou dostupné na trhu. Ke svému překvapení zřejmě zjistíte, že ani pro vás se nemusí jednat o neuskutečnitelný sen.

Rodinné domy na klíč je možné pořídit již od ceny 1,5 milionu Kč

Rodinné domy na klíč České Budějovice se zabývají výstavbou zděných rodinných domů na klíč, přičemž typové domy této společnosti začínají u nejmenší varianty na velmi sympatické ceně pod hranicí 1,5 milionu Kč, a to nevyjímaje DPH.

Společnost si zakládá na tom, že je schopna nabídnout výrazně nižší ceny i při realizaci zakázek jiných firem a projektantů.

Její předností je navíc skutečnost, že staví rychle, garantuje pevnou cenu a odborný poradenský servis.

Stavební práce České Budějovice se nezaleknou ani hrubé stavby

Stavební práce České Budějovice uskutečňují i hrubé stavby, což ocení hlavně stavebníci, kteří nemají možnost stavět dům úplně svépomocí, ale na druhou stranu chtějí disponovat absolutní kontrolou nad průběhem stavebních prací vevnitř.

Problémem není ani rekonstrukce starší nemovitosti a výkon drobných stavebních prací, k nimž patří i výměny oken, omítky, fasády, plaňkové ploty, zděné ploty nebo ploty ze sloupků a pletiva.

Zateplování domů šetří finanční prostředky

Zateplování domů České Budějovice se hodí vždycky, protože obvodové zdi domů jsou samozřejmě nepřetržitě zatíženy proměnami počasí a teplot.

Odlišná vlhkost, povětrnostní vlivy, mráz i vysoké teploty se následně odrážejí ve stárnutí zdiva i jeho izolačních vlastnostech.

Prostřednictvím vnějšího pláště lze oživit vzhled budovy a především jistě každého klienta potěší nezanedbatelné úspory, které ze zateplování plynou.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This