S kvalitní izolací potrubí můžete ušetřit!

izolace isover

Chcete se vyhnout zbytečným finančním ztrátám? V takovém případě je třeba mít kvalitní izolaci. Nároky na izolace na trubky se přitom v současnosti neustále zvyšují.  Kvalitně vybraná izolace dokáže zamezit ochlazování nebo oteplování rozváděné vody i srážení vody na potrubí. Umí také zmírnit hlučnost potrubí. Kde však takové izolace na potrubí sehnat? Inspiraci se rozhodně vyplatí hledat na Aeroflex!

Izolace na trubky bývají z řady rozličných materiálů

Izolace na trubky by dnes měla mít především maximální ohledy na životní prostředí a přispívat k dosažení ekonomické rentability. Pro Aeroflex není problém dodat izolaci na všechny rozměry potrubí a v rozličných tloušťkách. Jsou zhotoveny z celé řady izolačních materiálů. Tepelná izolace trubek je garantována syntetickým kaučukem (EPDM) bez přídavků PVC i bez freonu. To má celou řadu výhod! Je měkká a ohebná, vydrží dlouhodobě teploty do 175 °C, vykazuje mimořádnou odolnost k UV záření i povětrnostním vlivům a ozónu.

Předimenzovanost se nevyplácí

Tloušťka izolace na potrubí bývá většinou navrhována s přihlédnutím k tomu, aby bylo dosaženo ekonomických úspor, případně byla zajištěna dostatečná ochrana osob, které se objevují nedaleko izolovaného zařízení. Rozhodně neplatí, že čím větší je tloušťka izolace, tím je vše bezpečnější. Zbytečné předimenzování opravdu není žádoucí.

Technické pásky a lepidla

Firma nabízí i další věci, bez kterých se často izolace neobejde. Technické pásky se užívají k doizolování spojů zaizolovaných potrubí i k přelepení spojů izolací proti mechanickému poškození do vysokých i nízkých teplot. Svoje využití si najdou i lepidla na PE hadice nebo EPDM hadice na zaizolování potrubí.

Ve chvíli, kdy se chystáte izolovat potrubí, můžete hned zpočátku předejít zbytečným starostem se sháněním kvalitního materiálu. Stačí si jen prostudovat internetové stránky Aeroflex.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This