Se sněžnými frézami Honda je odklízení sněhu zábavou

Sněžná fréza

Zimy už u nás nejsou v posledních letech, co bývaly. To však v žádném případě neznamená, že byste neměli být na příchod pravé ladovské zimy připraveni. Zapomeňte na lopatu! Vývoj se nedá zastavit ani v této oblasti a sněhová fréza šetří váš čas i energii. Na trhu je možné najít celou řadu značek, ale formuli jedna mezi nimi představují jednoznačné sněhové frézy Honda. Konstruktéři této společnosti využili své zkušenosti z vývoje automobilů a výsledkem je sněžná fréza, která dělá radost profesionálům i domácím uživatelům.

Kolové sněhové frézy se hodí ke každému rodinnému domku

Honda se zaměřuje pouze na výrobu benzinových čtyřtaktních fréz. Produkuje jich však celou řadu typů. Kolové sněhové frézy vynikají snadnou ovladatelností, nastavitelným směrem a sklonem výhozu sněhu. Vřetenový šnek s gumovou manžetou neničí povrch. Chválí si je především majitelé rodinných domků také kvůli jejich schopnosti odklidit sníh až do výšky 30 cm.

Pásové sněhové frézy mají několik předností

Pásové sněhové frézy disponují hned několika vychytávkami. U vybraných modelů je dostupné elektromechanické ovládání směru a sklonu výhozu sněhu. Tato motorová fréza má také motor vybaven „Anti Icing Kitem“, jenž brání zamrzání karburátoru. Pro některé typy je k dispozici integrované počitadlo motohodin. K vybavení patří i ochranná spojka frézovacího mechanismu proti poškození při zablokování.

Sněžné frézy Honda šetří vaše nervy i podklad!

Honda šetří vaše nervy také tím způsobem, že její motory mají funkci Easy Start, takže i za chladných podmínek startují na první našlápnutí. Šneky fréz jsou potom vyrobeny z materiálu, který si umí poradit se zmrzlým sněhem a současně je ohleduplný k podkladu. Fréza na sníh od společnosti Honda je tou nejlepší výzbrojí před přicházející zimou!

Sněžná fréza

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This