Sedací souprava je dominantou obývacího pokoje

Sedací souprava
Sedací souprava

Ložnice ukrývá soukromou část vašeho života, kuchyň je praktickým pomocníkem a koupelna domácím wellness centrem. Proto nemůžete jinde než v obývacím pokoji plně vyjádřit svou osobnost. Odráží se zde to, co máte skutečně rádi, ať už se jedná o pestré barvy, romantické pastelové doplňky nebo originální umělecká díla. Hlavním prvkem obýváku je sedací souprava, která dominuje celé místnosti. Pokud právě nyní zvažujete její pořízení, neopomeňte řadu pravidel, na která není radno zapomenout.

Ještě než se pustíte do samotného výběru nové sedačky, důkladně přeměřte místnost, abyste měli jasně stanoven prostorový limit. Nezapomeňte také na to, že pohovka kolem sebe potřebuje dostatek místa, nesmí být nalepena přímo na zeď ani omezovat otevírání dveří. Zároveň je nepsaným pravidlem, že by sedací souprava neměla být zády ke vstupu.

Experimentujte s barvami i látkou

Trend sedacích souprav jde s dobou. Nepohodlný kolos, doplněn o zpravidla dvě křesla a taburet ve stejném provedení, patří minulosti, dnes v místnosti hrají prim a zbývající kusy nábytku k nim mohou, ale také nemusí náležet. Chcete-li, aby místnost pookřála, vybírejte pro velké pokoje tmavší odstíny, nebo se přikloňte k vyloženě pestré barvě, která zde bude vynikat. V menším obýváku najde uplatnění rozkládací souprava světlého tónu, která prostor opticky zvětší, nabídne dostatek pohodlí a také možnost pro přespání návštěv. Látka sedačky vám musí být příjemná na první dotek. Moderní sedací soupravy disponují snímatelným potahem, což zaručuje maximální pohodlí při udržování čistoty.

Pohodlí, které vydrží

Pokud vám to místo dovolí a máte chuť pořídit si skutečně velkého válecího společníka, jsou zde pro vás rohové sedací soupravy. Díky nim zaplníte jinak nedekorovatelné části místnosti. Krom klasických druhů, které mohou být rozkládací nebo s úložným prostorem, jsou zde také pohovky multifunkční. Potrpíte si na podepření nohou či hlavy dle svého gusta? Polohovatelné sedačky vyhoví vašim nejtajnějším přáním. Mějte na paměti, že gauč je investice do budoucna a musí vám vydržet po mnoho let. Pokud stále váháte nad pořízením toho pravého, ale nemáte dost odvahy pro nákup přes internetu, zaměřte se na e-shop isedacky.cz, kde vás o tom, že svým sedačkám skutečně věří, přesvědčí záruka, kterou prodejce klientům nabízí na 10 let.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This