Sedací vaky a pytle jsou přesně tím, co vašemu pokoji chybí!

Sedací vaky pytle

Trávíte hodně času u počítače a ze sezení na židli vás už všechno bolí? Trpí také vaše krční páteř a ráno se budíte s pocitem, že vás v noci přejel vlak? V tom případě je načase začít přemýšlet o zásadní změně! Tu můžete uskutečnit prostřednictvím pořízení sedacího pytle nebo vaku, přičemž s pestrou škálou jejich nabídek se můžete seznámit na stránkách internetového obchodu Dona.

Sedací vaky a pytle jsou lehounké na přenášení

Sedací vaky i pytle mají celou řadu výhod! Mezi ty největší patří jejich snadná přemístitelnost. Protože jsou lehké, ani vaše malé dítě nebude mít žádný problém s nimi manipulovat. V okamžiku, kdy je nepotřebujete, není nic jednoduššího než je umístit někam stranou, třeba na postel. V internetovém obchodě Dona je možné zakoupit třeba originální sedací vaky v podobě hrušky, které dodají místnosti originální vzhled. Volba barvy i velikosti přitom záleží pouze na vás!

Polystyrenové kuličky garantují příjemné posezení

Další předností je skutečnost, že jsou sedací pytle i vaky plněny nepřeberným množstvím polystyrenových kuliček. Každý, kdo má zkušenosti s nějakou stavbou, přitom jistě dobře ví, že se polystyren používá jako kvalitní tepelný izolant pro zateplení budov. Sezení je tak díky polystyrenovým kuličkám nejen měkké a pohodlné, ale současně je každá osoba, která je na sedacím vaku nebo pytli uvelebena, velmi dobře izolována od studené země. Při nákupu tohoto polystyrenového granulátu pamatujte na to, že se uskutečňuje po litrech, nikoli po kilech. To souvisí právě s jeho již avizovanou mimořádnou lehkostí. Když kuličky doplňujete, čiňte tak s opatrností, protože jsou elektrostatické, lehce přilnou k povrchu a drží. Mohli byste tak mít doma předčasné Vánoce!

Výhodou je i nenáročnost na údržbu

Sedací vaky i pytle nejsou nijak náročné na údržbu. Zpravidla postačí jejich přetření houbičkou nebo vlhkým hadříkem. Tato informace jistě potěší každou hospodyňku. Jestliže se však přece jen rozhodne pro jejich důkladné vyčištění, je z nich nutné před vypráním vysypat jejich vnitřní náplň.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This