SKYTRIUM zastřeší Vaši terasu a potěší oči každého architekta!

Zastřešení terasy
Oznámkuj článek

Uvažujete o zastřešení terasy? V tom případě se jistě chcete vyhnout rozličným robustním pergolám a altánům, které jsou jen provizorním řešením a navíc často působí jako pověstná pěst na oko. Ideálním řešením se jeví SKYTRIUM, díky kterému může sloužit vaše terasa rozličným společenským akcím po celý rok.

Instalaci zvládne každý

Již samotná montáž zařízení je ve srovnání s běžným zastřešením teras velmi jednoduchá. Nemusíte být žádný Kutil Tim, abyste ji zvládli! Lehkou hliníkovou konstrukci lze snadno připevnit k jedné opěrné zdi. Je na vás, zda budete investovat i do výplní z bezpečnostního skla, které garantují vyšší odolnost a luxusnější vzhled.

Posuvný modulární systém vystaví vaše těla slunci a schová vás před deštěm

Sousedé vám bezpochyby budou závidět jedinečný posuvný modulární systém. Svítí sluníčko a chcete se na terase opalovat? Není nic jednoduššího než pomocí posuvných modulů SKYTRIUM plně otevřít! Prší, že by ven psa nevyhnal? V tom případě můžete celý prostor plně uzavřít, takže se dovnitř nedostane ani jediná kapka!

Na nutnost stavebního povolení zapomeňte!

Máte špatné zkušenosti z minulosti, kdy jste museli složitě zařizovat povolení ke stavbě altánu? Těmto starostem se jednoduše vyhnete, protože k instalaci zastřešení SKYTRIUM žádné povolení nepotřebujete. Společnost Albixon a. s. se totiž snaží tímto svým produktem šetřit také vaše nervy.

SKYTRIUM není vhodná volba pro zimní zahradu

Pamatujte ale na to, že pokud chcete celoroční zimní zahradu, SKYTRIUM není to pravé. Zastřešení není plně vzduchotěsné, takže by pokojové květiny zimu pod ním nepřežily. Jestliže však sháníte spolehlivou ochranu před nepřízní počasí po celý rok, právě jste ji našli! Zahradní nábytek spolehlivě ochrání a vy tu můžete trávit příjemné chvilky s vaší rodinou i přáteli po celý rok!

2 Komentář na SKYTRIUM zastřeší Vaši terasu a potěší oči každého architekta!

  1. Šlo by do článku dopsat, že pokud nezabezpečíme skla proti nárazu ptáků je takové skytrium v zahradě se zapojenou zelení celkem slušný zabiják ptactva? Děkuji DM

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This