Solarex instaluje nejmodernější tepelná čerpadla do vašeho domu!

Tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla jsou dnes stále oblíbenější. Uvažujete také vy o jejich pořízení? Měli byste! Vzhledem k nepřetržitému růstu cen za elektřinu jsou tepelná čerpadla výborným alternativním řešením. Pokud byste měli zájem o ušetření 80 % potřebné energie s ohledem na vytápění a ohřev teplé užitkové vody, vaši pozornost by rozhodně měla upoutat společnost Solarex.

Solarex a Alpha-Inno Tec patří k sobě

Solarex se zabývá dodávkou, montáží i servisem tepelných čerpadel především v regionech: Praha, Plzeň, Louny, Chomutov, Rakovník a okolí, přičemž si tu vybudoval velmi dobré jméno. V jeho portfoliu jsou hlavně tepelná čerpadla značky Alpha-Inno Tec, jež jsou po instalaci okamžitě plně funkční.

Tepelné čerpadlo země voda

Vybrat si můžete tepelné čerpadlo země voda, jež funguje na jednoduchém principu, kdy sbírá teplo ze země a následně je přeměňuje v energii, která je nutná k vytápění i ohřevu vody. Předností je mimořádná tichost a možnost pasivního chlazení. V létě díky tomu dokáže systém v pohodě zastoupit klimatizaci.

Tepelné čerpadlo vzduch voda

Tepelné čerpadlo vzduch voda čerpá teplo ze svého okolí. Sluneční teplo je totiž přítomné všude a zde je jednoduchým systémem předěláváno na teplo, které slouží k ohřevu vody i vytápění. Provoz čerpadla je zcela nehlučný, skoro bezúdržbový a bez emisí i zápachu.

Klimatizace, která plní vaše přání

Solarex má ve své nabídce i chytré klimatizace, které své „pravěké“ předky již nepřipomínají ani omylem. Fungují na zcela automatickém principu, jenž využívá fyziologických vlastností člověka a jeho reakcí na změny teploty.

Moderní kotle na uhlí Benekov

Prostřednictvím Solarexu jsou také instalovány kotle na uhlí Benekov, jež jsou hodnoceny jako technicky nejlepší řešení pro vytápění domů při spalování tuhých paliv. Jejich velkou předností je hlavně skutečnost, že odpovídají tvrdé evropské směrnici o Ekodesignu.

Solarex si zakládá na tom, že je členem Asociace pro využití tepelných čerpadel a držitelem celé řady akreditací, certifikátů i ocenění s ohledem na alternativní zdroje tepelné energie. Již to je dostatečnou zárukou toho, že se nemusíte bát využít jeho služeb!

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This