Správný výběr interiérových dveří vytvoří soukromí podle Vašich představ

Interiérové dveře Erkado

Interiérové dveře jsou nedílnou součástí většiny místností. Vždy je důležité, aby byly praktické na údržbu, snadno manipulovatelné a stylově doplňovaly celkový ráz odděleného prostoru, ale i domu či bytu zároveň.

Interiérové dveře by měly vždy vystihovat charakter místnosti

I když se může zdát, že dveře jsou jen funkčním doplňkem místnosti, jejich křídlo vytváří dostatečně velkou plochu, která by měla alespoň materiálově ladit.

Díky akční nabídce na celý sortiment interiérových dveří nemusíte dělat kompromisy a vybrat si ty, které nejvíce vystihují Váš styl.

Dveře můžete jednoduše kombinovat, např. s barvou nebo strukturou podlahy. Barvy tzv. tón v tónu můžete doplnit jednoduchým minimalistickým vzorem v podobě tenkých svislých či vodorovných čar nebo je doplnit zajímavou kombinací průhledných i neprůhledných výplní.

Samozřejmě vyhovíme i klasikům, kteří hledají standardní modely plných hladkých dveří nebo výplní v podobě okýnka rozděleného na několik sektorů.

Nejen moderní administrativní budovy si zaslouží nevšední styl

Interiérové dveře mohou také vytvářet zajímavý kontrast a umělecký dojem.

Zvolit můžete designový kompromis klasického stylu dveří s originálními výplněmi modelů Fragi. Jejich výplně jsou nenápadné, přesto však rafinovaně upoutávají pozornost.

Interiérové dveře Fragi

Odvážnější kombinace moderního využití dveřní plochy přináší kolekce dveří Graf. Moderní design interiérových dveří opticky zvětší prostor, působí svěže a přímo nabíjí energií.

Interiérové dveře Graf

Výborně se hodí do všech kreativně založených kanceláří, soukromých praxí, ale i do moderních bytů.

Interiérové dveře chrání a dotváří teplo domova – vsaďte na kvalitu

Dveře musí být vždy spolehlivým všestranně nadčasovým vybavením.

U všech našich modelů se tak můžete spolehnout na kvalitní výrobní technologii dveřního rámu i výplně, stejně tak i ventilace, funkčního kování a odpovídající šířku.

Akce na interiérové dveře Vám umožní doladit vše do posledního detailu.

Ať už se na dveře podíváte z nového úhlu nebo máte jasnou představu o svém výběru, z naší nabídky si určitě vyberete.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This