Správný výběr polštáře závisí především na jeho druhu

Jaký je základ skutečně kvalitního spánku? Samozřejmě jsou to skutečně kvalitní polštáře! Bez nich se nikdy nevyspíte takovým způsobem, abyste se každé ráno budili skutečně čerství a odpočatí!

Kde je ale opatřit v případě, že vám příroda do vínku nadělila různé alergie? Řešení není nijak komplikované!

Alergici ocení polštáře s ionty stříbra

Každý alergik jistě potvrdí, že najít polštář, který by ho nebudil, není nijak jednoduchý úkol. Proto je chvályhodné, že v dnešní době není problém zakoupit si antibakteriální polštáře, které obsahují látky, jež brání množení bakterií. Stačí k tomu jen ionty stříbra, které jsou v nich obsaženy.

Antibakteriální polštáře

Alergici nedají na tyto polštáře dopustit z toho prostého důvodu, že si během spánku odpočinou bez toho, aby je jejich okolí muselo nominovat na mistrovství světa v kýchání. Neváhejte a překvapte svého alergika dárkem, který je naprosto přirozený a dá mu na jeho handicap zcela zapomenout!

Zdravotní polštáře

Podobný účel plní i zdravotní polštáře, které jsou přizpůsobeny pro praní i sušení při vysokých teplotách. Je třeba jen pamatovat na limitní hranice, kdy praní při teplotě vody by mělo být do 95 ºC a sušení v sušičce je do 120 ºC.

Zdravotní polštáře

Zdravotní polštáře nijak nedeformují vaši tělesnou konstituci, protože se plně přizpůsobí vašemu stylu spaní. Je jen na vás, jestli ji nadále budete trápit náhražkami pravého nefalšovaného českého polštáře nebo se rozhodnete investovat do svého zdraví.

Péřové polštáře

Myslíte si, že se už nikdy pořádně nevyspíte a každý polštář vám připadá jako kámen pod hlavou? V tom případě byste měli vážně přemýšlet o tom, že péřové polštáře vůbec nejsou špatná volba!

Je to z toho důvodu, že se jedná o prvotřídní jemné husí peří a další drobná peříčka. S těmito polštáři se vrátíte do časů dětství a budete opět vzpomínat na časy, kdy se u vás scházely sousedky, aby draly peří z vašich dobře živených prachových hus.

Nepamatujete si na to?

Zeptejte se svých rodičů, kteří tyto zlaté časy určitě dobře pamatují.  Díky tomu se těchto polštářů nemusejí obávat ani alergici, kteří trpí na domácí prach.

Vlněné polštáře

Klidný spánek bezpochyby zajistí i vlněné polštáře, které jsou vyrobené ze 100% vlny. Vynikají svými skvělými termoregulačními a antialergickými vlastnostmi, jež garantují klidný spánek bez jakýchkoli teplotních výkyvů.

Kvalitní polštář funguje jako dobrá nabíječka

Při nákupu polštářů by měl každý pamatovat na staré české rčení, které praví, že každý si ustele, jak si lehne.

V dnešní době, která je tolik zaměřena na efektivitu pracovního výkonu, je nutné být do práce vždy náležitým způsobem odpočatý. To nejmenší, co pro sebe může každý člověk udělat, je pořídit si skutečně kvalitní polštář, jenž mu pomůže dobít energii do dalších pracovních dní.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This