Stěhování kvalitně Praha se nezalekne žádných překážek

Stěhování Praha

Mnoho lidí, kteří zažili stěhování na vlastní kůži, s klidným svědomím podepíše, že je skutečně lepší vyhořet než se stěhovat.

V dnešní době se přitom nabízí mnohem jednodušší řešení, než je martyrium spojené se stěhováním svépomocí. Stěhování Praha je tým skutečných profesionálů, který se nezalekne žádných stěhovacích služeb!

Při vyklízení bytů se není třeba o nic starat

Vyklízení bytů Praha vykonává tato společnost již od roku 2005, takže má skutečně bohaté zkušenosti. Je jí proto lhostejné, jestli se jedná o velké prostory nebo malé skrýše a komody.

Problémem pro Stěhování kvalitně Praha dokonce není ani skartace dokumentů podle zákona o nakládání s odpady. Veškerý odpad odveze firma na sběrný dvůr, kde se uskuteční likvidace zdarma na občanský průkaz objednavatele.

Ještě před celým výkonem je zadavateli zdarma navržena cenová kalkulace i harmonogram vyklízení.

Stěhování kanceláří nemusí narušit chod společnosti

Věděli jste, že stěhování kanceláří (firem, úřadů, škol) je možné i bez přerušení provozu? Jedním z klíčových faktorů je skutečnost, že Stěhování Praha nemá problém realizovat celou akci během víkendů a svátků, protože si uvědomuje, že víkendy představují ideální čas.

Je samozřejmostí, že k tomuto účelu zapůjčí i svoje krabice. Nákup vlastních krabic na stěhování je pro každou firmu neekonomický a také neekologický. I sebelépe zorganizované stěhování se čas od času obejde bez nehod.

Stěhování Praha je ovšem pro podobné situace pojištěno na částku 2 000 000 Kč, když pojištění sestává z pojištění za věci převzaté a z pojištění odpovědnosti.

Stěhování těžkých břemen za adekvátní ceny

Stěhování těžkých břemen (klavírů, trezorů, strojů) dokáže pěkně potrápit. Stěhování Praha se však nezalekne ani takových úkolů, které vykoná za adekvátní částku, takže se objednavatel nemusí obávat, že mu budou účtovány nesmyslné ceny.

Za stěhování zodpovídá technik, který pokaždé určí, jaký způsob přestěhování těžkého kusu je nejbezpečnější a nejjednodušší.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This