Nepotřebujete schody do nebe, stačí kvalitní teleskopický žebřík!

Teleskopický žebřík

Potřebujete sklidit úrodu nebo pracovat ve výšce a váš žebřík je příliš dlouhý nebo naopak krátký? V tom případě je zbytečné se rozčilovat, protože řešení je úplně snadné. Společnost Grimax má ve své nabídce teleskopické žebříky, které uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.

Teleskopické žebříky vynikají svojí skladností

Teleskopické žebříky jsou k dispozici v délce 3,8 m, 4,4 m i 5 m. Hodí se pro domácí použití, uplatní se na zahradě a rády je využívají i různé stavební společnosti. Proč jsou teleskopické žebříky tolik oblíbené? Podívejte se do své dílny a jistě zjistíte, že tam není zrovna místa nazbyt. Teleskopický žebřík však není problém lehce složit, takže jej můžete skladovat prakticky kdekoli. Překážet vám rozhodně nebude!

Teleskopický hliníkový žebřík unese opravdu každý!

Teleskopické žebříky
Teleskopický žebřík

Teleskopický hliníkový žebřík pak vyniká i svojí nízkou váhou. Zapomeňte na chvíle, kdy jste museli souseda prosit o pomoc, protože jste nebyli schopni se svým žebříkem sami manipulovat. Nyní jej pohodlně dopravíte na místo určení a dostanete se snadno i na místa, která pro vás byla dříve jednoduše nedostupná, protože jste neměli možnost svůj žebřík složit. Díky tomu byly některé překážky nepřekonatelné. To se však v okamžiku, kdy budete vlastnit teleskopický hliněný žebřík, zásadně změní.

Na těchto žebřících se nemusíte bát!

Žebříky z nabídky společnosti Grimax navíc vynikají svojí bezpečností. Není se co divit, odpovídají tomu veškeré konstrukční prvky, stupnice i pojistné zámky. Vše je navíc založeno na lehkém a intuitivním používání, takže se je naučíte obhospodařovat během pár okamžiků. Na těchto teleskopických hliníkových žebřících se tudíž můžete bez obav odvážit i do větších výšek bez jakéhokoli ohrožení vaší bezpečnosti.

Pokud se chystáte na chatu, žebřík si můžete jednoduše „přibalit“ s sebou, protože se vejde do kufru každého auta. Přemýšlejte o této vymoženosti, která vám umožní přístup do míst, kam jste se doposud nedostali!

 

 

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This