Tepelná čerpadla značky Mitsubishi

Tepelná čerpadla

Co se vám vybaví, když se řekne Mitsubishi? Nám tedy rozhodně společnost Mitsubishi Electrics, která na náš trh dodává tepelná čerpadla s patentovanou technologií Zubadan. Nová generace těchto špičkových tepelných čerpadel vzduch/voda má na sobě skutečná kus práce. Tepelná čerpadla Mitsubishi mají stabilní výkon, který nezastaví ani teploty pod nulou. Ještě v mínus 15 stupních dokáže čerpadlo ohřívat vodu na 55 stupňů celsia! Fungovat s omezeným výkonem pak může až do mínus 28 stupňů! Je to zkrátka pořádný držák a proto jej pro naše zákazníky vybíráme.

Tenaur patří k certifikovaným firmám, které mohou tepelná čerpadla Zubadan instalovat

Tepelná čerpadla vzduch/voda jsou u nás nejprodávanější. Tenaur se zaměřuje na dodávku, montáž a servis tepelných čerpadel, za která se může zaručit! Pro naše zákazníky vybíráme pouze kvalitní a prověřené produkty, které bezpečně plní svou funkci a jejich ceny odpovídají tomu, co za ně získáte. Proto do naší nabídky patří i tepelná čerpadla s technologií Zubadan od Mitsubishi Electric.  Zájem je o ně po celé České republice. Aby také ne, když dokáží zachovat svůj jmenovitý výkon i hluboko pod nulou!

Tepelná čerpadla pokryjí 75 % energetické potřeby domácnosti

Důležité je vybrat tepelné čerpadlo s odpovídajícím výkonem. Rádi vám s tím pomůžeme, stačí si domluvit schůzku v některé z našich kanceláří v Chebu, Plzni, Frýdku-Místku, Staňkově nebo Roudnici nad Labem. Tepelná čerpadla jsou zařízení, která jsou nejen šetrná k životnímu prostředí, ale nabízejí také ekonomický chod domácnosti. Za rok se vám povede ušetřit často i více než polovinu z nákladů na vytápění. Tepelná čerpadla však mají smysl jen tehdy, pokud zároveň zamezíte zbytečným tepelným únikům. Pomoci může výměna oken či zateplení střechy nebo fasády. S financováním celé renovace vám může pomoci dotační program Nová zelená úsporám. Pokud máte zájem žádat o dotační příspěvek, náš specialista na podávání žádostí do dotačních programů vám bude k dispozici. Je dobré vědět, co a jak je potřeba dodržet, aby byla žádost úspěšná!

Tepelná čerpadla Zubadan fungují na principu vzduch/voda, což znamená, že získávají tepelnou energii z okolního vnějšího vzduchu. Tato čerpadla se snadno a rychle instalují a jejich cenu nenavyšují žádné náklady spojené s montáží. Zařízení jsou tichá a mají v sobě kvalitní kompresor, který zaručuje dlouhou životnost zařízení.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This