Terasa značně zvyšuje hodnotu domu

Terasa

Kupujete-li nový dům, chystáte se na jeho stavbu, případně hodláte rekonstruovat ten stávající, přemýšlejte i o terase. Nejenže vám poskytne komfortní místo k venkovnímu posezení a letní grilovačce s přáteli. Zároveň vytváří dojem luxusu. Dodá vašemu bydlení na hodnotě.

Kritéria výběru podlahy na terasu

Při výběru terasy, konkrétně její podlahové krytiny myslete na pár věcí. Dbejte na to, aby zvolený materiál byl bezpečný – protiskluzový, dále dlouhodobě odolný vůči poškození, nenáročný na údržbu a konečně je důležitý i design. Chcete přece terasu, která koresponduje s domem i zahradou. Volit lze mezi kamenem, dřevoplastem, dřevem a samozřejmě dlažbou. Podívejme se více na pozitiva právě dřeva jako ryze přírodního materiálu a dřevoplastu představujícího inovaci ve světě podlahových krytin.

Dřevoplast znamená dokonalý kompromis

Kompozitní nebo chcete-li wpc terasy představují velice povedenou imitaci dřeva, přičemž si ale zachovávají vlastnosti odolného plastu. Nevyžadují nikterak náročnou údržbu. Nejsou třeba nátěry, impregnace. Přesto jsou zachovány barvy, nehrozí hniloba ani praskání jednotlivých prken. Terasy jsou protiskluzové a zdravotně nezávadné.

Dřevo zůstává nejoblíbenější

Dřevěné terasy potěší každé oko, to je jisté. Oproti kamenným podlahovým krytinám, které sice také představují přírodní materiál, má několik pozitiv. Jednak je měkčí a příjemnější na došlap. Zároveň nestudí, nebo naopak nepálí do chodidel. V současné době jsou dřevěná prkna ošetřena tak, aby vydržela mnoho let bez poškození a ačkoliv se nevyhnete jejich pravidelné údržbě, za komfort v podobě neustálého kontaktu s přírodou jistě stojí.

Au-Mex, přední dodavatel dřevařských výrobků nabízí mimo jiné terasová prkna nejvyšší kvality. Vyberte si z široké nabídky dřevěných i wpc teras za příjemné ceny. Na jejich webových stránkách najdete online katalog produktů, informace o zajištění montáže a samozřejmě i kontakty, pakliže máte jakékoliv dotazy.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This