Textilní hala

Oznámkuj článek

Textilní haly patří v dnešní době k vůbec nejúspornějším řešením pro zastřešení podnikatelských aktivit. Je přitom jedno, zda chcete postavit nový sklad nebo rozšířit ten stávající – plachtové montované haly vám nabízejí ideální poměr mezi cenou a užitnou hodnotou. Lze je přitom využít nejen jako sklad zboží a materiálu, ale také například jako přístřešky pro zemědělskou techniku. Zkušeným specialistou na jejich výrobu je pak firma POLAK CZ, která na českém i zahraničním trhu působí od roku 1999.

Textilní hala má kromě ceny i celou řadu dalších výhod. Patří mezi ně v podstatě bezúdržbový provoz, dlouhá životnost, výroba na míru a snadná rozšiřitelnost. Halu také můžete bez problémů napojit na již stávající budovu. Plášť je vyroben ze speciální technické textilie, která je vysoce odolná vůči klimatickým podmínkám a dalším vnějším vlivům. Každou novou plachtovou halu navíc důkladně posuzuje nezávislý statik. Zapomeňte také na představu nevzhledné šedé stavby. Ve speciálním konfigurátoru si můžete vybrat z mnoha barevných odstínů a mít tak skladový prostor například v barvách vaší firmy.  Sami se na fotografiích můžete podívat, jak takové plachtové haly mohou vypadat v praxi.

Textilní haly

Přičtěte k tomu ještě fakt, že textilní haly lze postavit velmi rychle, a máte zde ideální řešení pro startupy a začínající projekty. Výhod plachtových hal však mohou využít i zkušení podnikatelé, kteří potřebují na přechodnou dobu rozšířit svou skladovou kapacitu nebo své sklady přesunout blíž k zákazníkovi. Úspěšně je využívají například společnosti Geosan Ostrava, Vlamax Bystřice, Thimm Service v Chotětově či dokonce Integry Automotive ve slovenském Lozornu. Zájemcům stačí na stránkách firmy vyplnit nezávazný poptávkový formulář a její specialisté je v co nejkratší době kontaktují s konkrétní nabídkou realizace včetně cenového odhadu.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This