Trampolíny Springfree pobaví a chrání zdraví

Trampolína

Pokud nejste kůže líná, zabaví vás trampolína! Toto motto dnes platí pro čím dál větší množství domácností, které si tato zařízení na svoji zahradu pořizují.

Rozhodně přitom neplatí, že by se jednalo jen o atrakci pro malé děti.

Chytrá trampolína je hitem dneška

Prim mezi trampolínami současnosti mají novozélandské trampolíny Springfree, které jsou nejen velmi bezpečné, ale současně také chytré!

Trampolína s aplikací Tgoma může být pomocí senzorů na skákací podložce spojena s tabletem prostřednictvím Bluetooth. Senzory jsou schopny snímat lidské pohyby, a tím vytvořit správný herní zážitek.

Tato nová chytrá trampolína přináší rozličné hry pro každého, ať již se jedná o herní aktivity pro děti, ale i naučné hry, jejichž cílem je procvičit nejen tělo, ale rovněž mozek. Oblíbená je také fitness aplikace pro dospělé a děti.

Trampolíny Springfree jsou nejbezpečnější na světě

Každého zodpovědného rodiče by měla na prvním místě zajímat bezpečnost trampolíny. V tomto ohledu se mohou trampolíny Springfree pochlubit tím, že jejich patentovaný bezpružinový design proměnil samotný princip jejich fungování, ale rovněž je zbavil 90 % míst, kde docházelo nejběžněji ke zraněním.

Jestliže se jen v Americe každý rok na trampolíně zraní 105 000 dětí, trampolíny Springfree na tom mají minimální podíl! Jejich pružné laminátové pruhy jsou totiž umístěny pod skákací plochou mimo dosah skákajícího.

Další předností, kterou má trampolína Springfree, je skutečnost, že také rám trampolíny se nachází pod skákací plochou. Změkčené okraje trampolíny jsou potom 30× efektivnější při tlumení dopadu než ochranný kryt pružin u běžných trampolín.

Trampolíny Springfree lze dnes zakoupit v různých druzích, které si smí detailně prohlédnout v eshopu. V zájmu bezpečnosti a ochrany zdraví svých dětí by bylo hříchem tyto stránky nenavštívit!

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This