Tryskání – pískování: Moderní metoda čištění povrchů

Pískování

Jak vyčistit fasádu, aby vypadala jako nová? A je to vůbec možné? Pro techniky z firmy AXIOM REAL jsou podobné záležitosti každodenní rutinou. Disponují špičkovým systémem Torbo, který funguje na bázi tryskání – pískování. Používá se k odstranění nečistot z různých typů povrchů za pomocí jemného abraziva. Kromě fasád a zdiva se obvykle jedná i o dřevo, kovy a další materiály.

Zanedbatelná prašnost a mobilita

Pískování s německými stroji Torbo je velmi efektivní. Německý Institut pro bezpečnost práce BIA uvedl, že ve srovnání s klasickým tryskáním je prašnost o 95 % nižší. Z tohoto důvodu se technika používá v desítkách zemí po celém světě. Další velkou výhodou je nezávislost na externích médiích. Mobilní pískování lze realizovat i bez připojení na vodu a elektřinu.

Pískování

Využití v exteriéru i uvnitř

Systémy Torbo jsou mnohoúčelové a nachází uplatnění při čištění povrchů, pískování, přípravě povrchu pro nanášení nátěrových hmot, sanacích a rekonstrukcích. Díky zanedbatelné produkci prachu se používají i v zastavěných částech města bez pomocných zábran proti šíření prachu.

Pískování je natolik šetrné, že bylo schváleno památkáři jako optimální způsob čištění historických objektů.

Pískování

Tryskání – pískování se využívá také v interiérech. Torbo lez využít pro očištění vnitřního schodiště, pískování sklepa, stropu či podlahy.

Hravě si poradí s graffiti

Ani tím však možnosti systému Torbo nekončí. Technici z AXIOM REAL ho využívají pro odstranění graffiti. Pokud fasádu vašeho domu „zkrášlil“ neznámý umělec, obraťte se na profesionály a nechte je, ať povrch vrátí do původního stavu. Nedílnou součástí služeb je také aplikace antigraffiti nátěru, díky kterému je další případné čištění rychlejší a jednodušší.

Chcete se o tryskání – pískování systémem Torbo dozvědět více? Další informace a videoukázky najdete na www.ars.cz.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This