Udělejte si útulný domov

Tapeta a dekorace
Oznámkuj článek

Někdo si potrpí spíš na moderní strohý styl bydlení, ale většina se cítí lépe v interiéru, který dýchá domovem a ze kterého je cítit teplo a zabydlenost.

Chtěli byste mít takový domov i vy? Stále mu ale něco chybí?

Pokud máte doma pouze bílé stěny, může to být ten důvod. Bílá je sice světlá, ale může působit poměrně stroze. Nicméně to jde velmi rychle změnit. Jedna možnost je barevná malba, další možností je použít tapety na zeď nebo samolepicí dekorace.

Pro všechny, kdo milují urbanistický městský styl, jsou určeny fototapety, ty jsou opatřeny různými pohledy na velkoměsta, mosty, ulice, automobily, technické památky a mnohými jinými dekory.

Dále také mohou být dekorovány přírodními motivy, různými zátišími, krajinou, květinami apod. Kdo miluje přírodní motivy, pro toho jsou určeny také samolepicí dekorace v designu nejrůznějších květů, rostlin, stromů nebo zvířat, díky kterým jednoduše oživíte váš interiér.

Tapety najdou uplatnění v každém interiéru

Tapety na zeď i samolepicí dekorace můžete použít v obývacím pokoji, vhodné jsou také k projasnění chodby či ložnice. Můžete používat samozřejmě úplně všude, do jídelny jsou vhodné rovněž přírodní motivy nebo také vzory s různými pochutinami, kávou apod.

Kuchyň je specifická místnost, kam byste asi použití tapet považovali za nepatřičné. Není tomu tak, kuchyň je místem, kde lze tapety rovněž využít.

Jen díky tomu, že jsou zde stěny namáhané mnohem víc, a to z důvodu vyšší vlhkosti a nečistot, používají se odolnější vinylové tapety. Ty jsou vhodné pro použití za kuchyňskou linku, protože jsou omyvatelné.

Do kuchyně použijete také samolepicí folie třeba na ledničku. Pokud se vám lednice nelíbí, je už zašlá, ale funguje dobře, stačí ji polepit vybraným vzorem a bude sloužit dokonce jako dekorativní doplněk ve vaší kuchyni.

Neváhejte a vyberte si tapetu podle vašeho vkusu a rozjasněte váš interiér.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This