Únik tepla vchodovými dveřmi – jak se mu vyhnout

Vchodové dveře Lomax

Nebaví vás již neustálé přitápění a permanentní průvan? Musíte na zimu přidávat do vchodu druhé dveře nebo neustále přikládáte k prahům deky, které nedokonale brání úniku tepla? Přemýšlíte nad výměnou vstupních dveří a nevíte odkud začít? Vyberte si dveře, které jsou vhodné právě do vašeho domu či bytu.

Co vše hraje roli při výběru

Vstupní dveře jsou vizitkou každé domácnosti. Ačkoliv se zdá, že na nich až tak nezáleží, každá návštěva i náhodní kolemjdoucí podvědomě vnímají, jak vypadají právě vaše dveře a chtě nechtě si o vás podle toho dělají svůj úsudek. Vstupní dveře by měly plnit estetickou roli a zároveň být plně funkční. Kvalita, povrchová úprava a celkový vzhled dveří značně ovlivňují celkový dojem z vašeho domu či bytu.

Osvědčená klasika

Na trhu je dnes celá řada dekorů, barev a doplňků, které mohou krášlit váš vstup. V neposlední řadě je potřeba zvážit také bezpečnostní funkci vstupních dveří. Pokud si vyberete vchodové dveře s hliníkovými profily, nebudete litovat. Hliníkové dveře jsou vhodné jak pro moderní novostavby, tak pro starší rodinné domy. K jejich přednostem patří především spolehlivost a vysoká odolnost po celou řadu let, a to i v extrémních přírodních podmínkách.

Vše v jednom stylu

Výhodou hliníkových profilů je možnost ladit vchodové dveře s designem garážových vrat, a to i v případě, že se pro výměnu vrat rozhodnete až v budoucnosti. Například v nabídce hliníkových dveřních profilů Lomax je celá řada dekorů, které je možné ladit v naprosto stejném stylu jako garážová vrata Lomax. Máte tak jistotu, že hliníkové dveře můžete kdykoliv doplnit o další prvky, které zdobí váš dům.

Ať se již rozhodnete pro jakýkoliv typ vstupních dveří, špičkové vlastnosti hliníkové konstrukce vás jistě příjemně překvapí. Zároveň můžete klidně spát s jistotou, že váš majetek je chráněn kvalitními a bezpečnými dveřmi.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This