Ušetřete náklady na energii se správnými čerpadly

Tepelné čerpadlo

Zima je v plném proudu, dosti krutá. Teploty se pohybují kolem minus dvacet stupňů. Nejen, že jsme nuceni kupovat velmi teplé kousky oblečení, ale také trpí naše peněženka ve chvíli, kdy jsme nuceni doplácet za topení. Náklady se kvůli tuhým zimním měsícům řádně zvýšily. Je ovšem možné, že za to může špatná činnost tepelné techniky.

Zvažte změnu tepelných čerpadel

Teplo není něco, čím by se mělo šetřit. Kvůli nízkým teplotám řádí různé chřipkové epidemie. Pokud nebudete ve své domácnosti topit, lehce nachladnete a chřipka se vás ráda zhostí. Řádným topením šetříte i své zdraví. Sice sumy, které nyní platíte centrálnímu dodavateli tepla, jsou mnohem větší než obvykle. Jestli chcete opravdu ušetřit do příštích měsíců, zvažte změnu svého tepelného čerpadla.

Kvalitní a spolehlivá tepelná čerpadla vzduch vzduch vám totiž zaručí úsporu vyrobeného tepla až o osmdesát procent. Stejné procento i ušetříte, protože společně s tímto produktem dosáhnete maximálního komfortu, a to především při ohřevu vody.

I léto má své mouchy

I v letních měsících se ovšem můžeme setkat s potížemi, které rapidně prohloubí naši peněženku. Jedná se především o dny, kdy teploty přesahují třicet stupňů. Velká horka zapříčiní nejen špatný vzduch, ale také větší využití klimatizace. Pokud bere více energie, než dává chladu, je i tady něco v nepořádku. Jestli se ocitáte v této situaci, je načase zoptimalizovat techniku na maximální úsporu. Ovšem je nutno dbát na zachování veškerého komfortu.

V létě se zkuste také zaměřit na sluneční energii. Pořiďte si solární panely a kolektory, které vám zajistí například ohřev vody, a to nejen ve vaně, ale i v bazénu.

Obraťte se na dvacetileté zkušenosti

Pokud vás opravdu trápí podobné problémy s touto technikou, obraťte se na odborníky, a to například na firmu Ateg, s. r. o. Díky svým dlouholetým zkušenostem pomůže a poradí s veškerými službami týkající se tepelných čerpadel, solárních panelů, plynových kotlů a dalšího.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This