V zimě vás spolehlivě zahřejí mobilní topidla společnosti Remko

Zima se neúprosně blíží a její studený dech je již pomalu cítit za krkem. Co si máte v této chvíli počít v různých prezentačních stanech nebo na stavbách, kde se práce prostě nemůže zastavit? Rozhodně tu přece nechcete umrznout! Řešení tohoto problému nabízejí mobilní topidla, která zná většina lidí u nás především ve spojení se společností Remko.

Mobilní topidla vynikají variabilním užitím

Mobilní topidla mají tu přednost, že jsou velmi snadně přenosná. Proto je možné je v práci průběžně umísťovat na různých místech, případně vytápět jen konkrétní části prostorů. Společnost Remko nabízí naftová, plynová i elektrická topidla, přičemž již ze samotných názvů plyne, jaké palivo či energie je k produkci tepla využívána.

Topidla si můžete také zapůjčit!

Domníváte se, že by se vám investice do mobilního topidla nevyplatila, protože ho potřebujete jen krátkodobě? V tom případě je vám plně k dispozici půjčovna topidel, v níž jsou pro vás za velmi přijatelné ceny připravena topidla k okamžitému zapůjčení. Podobně si u společnosti Remko můžete pronajmout také odvlhčovače i klimatizace. S instalací si nemusíte dělat těžkou hlavu! Remko zaveze potřebná topidla včetně nádrží až k vám a topný systém přímo na místě uvede do provozu.

Zbavte se vlhkosti s domácím odvlhčovačem vzduchu!

Máte vlhký byt a každodenní větrání nijak nepomáhá? Ideálním řešením je nákup domácího odvlhčovače vzduchu! Ten během krátké doby zbaví váš byt vlhkosti a navíc vyčistí vzduch. Domácí odvlhčovače vzduchu dokážou vysušit místnosti o rozloze 50 m2. Profesionální odvlhčovače je možné využít ve skladech, sklepech i na stavbách. Vynikají nízkou spotřebou a vysokým výkonem. V nabídce firmy Remko jsou i koupelnové a bazénové odvlhčovače.

O kvalitě produktů společnosti Remko svědčí skutečnost, že se k ní zákazníci opakovaně vracejí. Zařaďte se ke spokojené klientele také vy!

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This