Ve skladovacích kontejnerech společnosti Diskont Depot je váš majetek v bezpečí!

Kontejner

Vaše firma se úspěšně rozjíždí? To je bezesporu výtečná zpráva, měli byste ale také uvažovat o tom, zda disponujete dostatečnými skladovacími prostory. To samé platí v okamžiku, kdy vás čeká stěhování, a potřebujete svoje věci někam krátkodobě uložit. V tuto chvíli se vyplatí mít povědomí o existenci společnosti Diskont Depot, která garantuje bezpečné, praktické a cenově dostupné skladovací služby pro soukromé osoby i firmy.

Skladovací kontejnery jsou k dispozici nonstop!

Skladovací kontejnery fungují naprosto jednoduše a vy můžete využít možnosti krátkodobého i dlouhodobého pronájmu. Kontejnery jsou k dispozici ve dvou velikostech a je možnost jej využívat nonstop. 24 hodin denně, 365 dní v roce! K pronajatému skladovacímu kontejneru budete mít exkluzivní přístup pouze vy, přičemž k němu můžete bez jakýchkoli potíží zajet osobním i nákladním vozidlem.

Kontejner

Plaťte jen za služby, které využíváte!

Kontejner si lze pronajmout na dobu od jednoho měsíce výše, při dlouhodobém pronájmu rozhodně neproděláte. Každý 12. měsíc je totiž zcela zdarma! Diskont Depot navíc nabízí celou řadu užitečných doplňkových služeb. Zajistí pro vás zámek, krabice, obalový materiál, stěhovací služby i paletový vozík. Zásluhou možnosti krátkodobého pronájmu můžete vaši skladovací plochu flexibilně rozšířit i zmenšit podle objemu svých zásob. Platit budete díky tomu jen za skladovací plochu, kterou opravdu využíváte!

O svůj majetek se bát nemusíte!

Bojíte se, aby byl váš majetek v bezpečí? Není čeho se obávat! Majetek je v bezpečí před povětrnostními vlivy i vloupáním, přičemž pevně uzavíratelná vrata zaručují, že všechny nechtěné elementy zůstanou venku. Skladovací prostory navíc disponují vnitřním i venkovním osvětlením s čidlem pohybu, přičemž tyto provozní náklady jsou již zahrnuty v ceně nájemného. Sehnat kvalitní pronájem skladu v Brně není nic jednoduchého, ve společnosti Diskont Depot se ale rozhodně nezklamete!

Kontejner a vozík

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This