Věnujte více času předsíňi pro příjemnější příchody

Předsíň

Předsíň je místnost, kterou vidíme po příchodu do bytu nebo domu jako první. I přes to ale nedostává takovou péči, jakou by si zasloužila. Mimo jiné ji vidí jakákoliv vaše návštěva, a to i ta, která nevchází dovnitř. Zkrátka je to jakási vizitka, která o vás mnohdy dokáže leccos říct. Zeptejte se sami sebe, jaký je důvod, že předsíni nevěnujte příliš pozornosti. Po odpovědi si možná uvědomíte, že se jedná o místnost, jako každou jinou. Nesnažte se ji zanedbávat jenom z toho důvodu, že v ní prakticky netrávíte žádný čas. Příjemné prostředí lze udělat i pomocí barev a dekorací.

Příchod z práce nebo zábavy?

Obojí má důležitou roli při vcházení do bytu. Jedná se o prostory, kde chcete mít pocit soukromí a bezpečí. Věřte nám, že první dojem hraje obrovskou roli. Vyzdobte si předsíň vkusně a přitom levně. Divili byste se, jak dokáže jedna komoda, změna barvy a přidání dekorací změnit kompletně celý prostor. Čím dřív se do toho pustíte, tím lépe pro vás. Pojďme se ale na to podívat z bližšího pohledu.

Vybavujeme předsíň pro příjemnější příchody

Ke změně vám stačí opravdu málo. V první řadě začněte s vyklízením, aby místnost byla prázdná a vy tak mohli lépe plánovat. Jakmile je předsíň vyklizená pusťte se s úsměvem do práce. Je potřeba vymyslet barvu. Ta by měla být světlá a jemně zářivá pro příjemnější příchody. Podle Feng Shui se doporučuje například žlutá nebo oranžová. Tyto barvy se do předsíně skvěle hodí. Po těžkém dni v práci přijdete během krátké chvíle na jiné myšlenky, díky nové vstupní místnosti. Nebojte se použít různé ornamenty v podobě samolepících nálepek. Dnes je prakticky pořídíte v jakémkoliv obchodě s dekoracemi.

Pokračujte na nábytek a zakončete dekoracemi

Po vymalování máte prostor na nábytek. Na chodbě v žádném případě nesmí chybět designový botník. Dále lze do předsíně použít komodu, která bude sloužit pro uložení příliš nepotřebných věcí. Kromě toho má komoda za úkol být tzv. stolem pro dekorace. Koupit můžete cokoliv. Ať už se bude jednat o rostliny nebo sošky, položte je na zakoupenou komodu. Na zeď v předsíni pověste své fotografie v dekorativních rámečcích nebo mušle na provázku.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This