Vestavěné skříně jsou velkým řešením do malého domu

Vestavěné skříně

Malý byt je vždy výzvou. Interiéroví designeři vymýšlejí nejrůznější způsoby, jak do stísněných prostor zakomponovat veškeré vybavení, které je pro pohodlné dlouhodobé žití bezpodmínečně důležité. Jednou z takovýchto výzev je skříň. Musí se do ní nejen vejít dostatečné množství oblečení, které běžně nosíme, ale také oblečení sezónní, jako třeba zimní bundy nebo lyžařské soupravy a mnoho dalších věcí. Řešením mohou být vestavěné skříně.

Luxus dostupný pro všechny

Dávno pryč jsou doby, kdy vestavěné skříně představovaly pro většinu běžných lidí nedostupný luxus. V dnešní době už se usazují v stále větším počtu českých domácností, v kterých plní nejenom funkci praktickou, ale také estetickou. Díky cenově stále dostupnějším materiálům už se lze setkat i s tím, že jsou tyto elegantní kousky často levnější než klasické dřevěné almary.

Levné skříně však neznamenají horší skříně. Ba právě naopak. Navíc má tento typ nábytku tu výhodu, že jej lze zakomponovat téměř kamkoliv do interiéru, a když na to přijde, může jimi být obehnaný prakticky celý byt. Mohou se ale také vměstnat prakticky kamkoliv, i do těch nejužších či jinak atypických prostor, třeba pod schody či do jiných zákoutí. Velikou výhodou jsou posuvné dveře, díky kterým skříně nezaberou ani centimetr navíc a vejdou se i do velmi úzkých chodeb, kde jsou jiné druhy nábytku prakticky nepoužitelné.

Řešení na míru přinese všestrannou spokojenost

Úložné prostory lze z hlediska designu vyřešit prakticky jakkoliv, takže padnou do místností všech stylů. Použitelné jsou do ložnic či obývacích pokojů, ale také do chodby či šatny, pracovny nebo dětského pokoje. Jejich estetické řešení může být jakékoliv, od prakticky neviditelných skříní v barvě okolních stěn, přes futuristické prosklené úložné kóje až třeba po celozrcadlové stěny, které využijí milovnice módy nebo tance.

Široký výběr pořídíte třeba u firmy Levne-skrine.cz. Pro snazší naplánování a cenovou kalkulaci je na jejich webových stránkách dostupný online konfigurátor vestavěných skříní, kde si sami zvolíte rozměry, vnitřní uspořádání, dekor dřeva a typy dveří a systém vám přesně vypočítá cenu, kterou za skříň zaplatíte. V případě, že si nejste jistí a potřebujete poradit, je možné obrátit se na pracovníky této firmy a požádat o nezávaznou cenovou nabídku zdarma.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This