Vhodný výběr polštáře utuží zdraví i potěší děti

Polštář a přikrývka

Kdo by nechtěl pro své děti to nejlepší? Jejich zdraví se přitom zakládá především od toho, jak kvalitně odpočívají.

Je možné konstatovat, že spánek je v tomto ohledu nejdůležitější fází dne. S malými dětmi zároveň bývá ta obtíž, že se jim někdy „do hajan“ příliš nechce.

Nicméně existuje jednoduchý recept jak docílit toho, aby se děti na spánek přímo těšily!

S pohádkovým hrdinou se usíná líp

Jednoduchý trik představují povlaky na polštáře, na nichž se nacházejí oblíbení dětští hrdinové. Kdo by se bránil jít na kutě, když ví, že mu bude dělat společnost Superman nebo Mickey Mouse?

V extrémním případě může dojít až k opačné situaci, kdy budete naopak dítě z jeho postele a společnosti pohádkových přátel doslova tahat!

Kvalitní polštář – základ zdraví

Výběr polštáře není bezpochyby radno podceňovat, protože představuje hlavní oporu pro lidskou šíji a jeho zásluhou zaujímá páteř v průběhu spánku vhodnou polohu.

Hitem dnešní doby jsou prošívané polštáře z dutého vlákna, jež vynikají svojí vzdušností, lehkostí a dobře se na nich spí.

Prošívaný polštář
Prošívaný polštář

Pro ty, co trpí bolestmi zad, šíje nebo ramen, je vhodný tzv. anatomický tvarovaný polštář. Tato varianta vám poskytne výraznou oporu a pomoc při uvolnění svalů.

Anatomický polštář
Anatomický polštář

Nezapomeňte. Již zodpovědným výběrem polštáře je možné bez námahy udělat něco pro své zdraví.

Polštářek v interiéru by měl o Vás něco vypovídat

Při návštěvách svých známých jste si bezpochyby všimli, že mají v interiéru různé polštářky, které jej vhodně doplňují.

Atmosféra daného pokoje je často určována právě jejich prostřednictvím. Každý si může vybrat například povlak na polštářek 40×40, jenž bude co nejvíce ladit s jeho představou o dokonalém interiéru.

Proto pokud hodláte doplnit své bydlení o nějaký podobný kousek, který bude perfektně ladit do vašeho interiéru, neváhejte. Dnešní nabídka tohoto odvětví je poměrně pestrá, takže máte z čeho vybírat.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This