Vnitřní látkové rolety dodají vašemu domu správnou atmosféru

Rolety

Přemýšlíte o tom, jaké rolety by se nejlépe hodily do vašeho domu? Hitem dnešní doby jsou rolety den a noc, u nichž se střídají zatemňovací a transparentní pruhy. Šířka konkrétních pruhů přitom závisí na výběru látky.

V okamžiku, kdy dojde k instalaci více rolet vedle sebe, výsledkem je dokonalý vzhled celé sestavy prostřednictvím sladění pruhů. Nelze se divit tomu, že se tyto vnitřní rolety těší oblibě i v moderních interiérech nových rodinných domů.

Nejběžněji se prodávají vnitřní rolety šedé a bílé barvy

Rolety na okna den a noc jsou nejčastěji dodávány v klasické bílé nebo šedé barvě. Neodmyslitelně k nim patří kovový řetízek, jenž přispívá k celkovému desénovému vzhledu výrobku.

Milovníci estetična jistě ocení skutečnost, že návin látky v horní části může být ukryt do kazety, již lze nalakovat takovou barvou, která bude ladit s interiérem.

Bematech je nejvýznamnějším výrobcem vnitřních látkových rolet v ČR

Vnitřní látkové rolety na okna jsou dnes velmi populární i v novostavbách rodinných domů v Praze a v Plzni. Oceňován je na nich hlavně jejich luxusní a dekorativní vzhled.

Na českém trhu je lídrem v jejich výrobě česká společnost Bematech, která se může pochlubit více než dvacetiletými zkušenostmi v oboru. Pro takové výrobce samozřejmě nepředstavuje žádný problém připravit pro zákazníka rolety den a noc na míru.

Vnitřní rolety lze ovládat pomocí elektřiny, baterie nebo řetízku

Vnitřní elektrické látkové rolety si můžete nechat namontovat do oken s elektrickým pohonem, když na jeden motor je možné napojit dvě až tři rolety. Tomu se říká sdružení rolet. Jestliže nemáte k dispozici elektrický přívod, není nutné věšet hlavu, protože lze zakoupit i elektrické rolety na baterie, jež mají výdrž až pět let.

Klasické řešení představují vnitřní okenní rolety na řetízek v různých variantách barevného provedení.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This