Vybavení na zahradu by mělo především umožňovat relaxaci

Sekačka na trávu

V současnosti je sice zima ještě v plném proudu, právě nyní je ale ideální čas přemýšlet o tom, jaké vybavení si pořídit, aby pro vás práce na zahradě představovala především relaxaci a odpočinek!

Rozhodně se přitom vyplatí dát na doporučení ostatních a ohlížet se po prověřených značkách.

Sekačky na zahradu je nutné vybírat především podle plochy, kde budou pracovat

Jestliže je vaším cílem mít skutečně kvalitní trávník, rozhodně byste neměli zanedbat výběr sekačky na trávu. Zde je nutné zohlednit hlavně velikost vaší zahrady.

Pro menší prostor a rychlé sekání lze doporučit volbu lehce manipulovatelné malé sekačky.

Robustní sekačky, jež disponují velkou šířkou sekacího záběru, jsou ideální volbou pro změnu pro větší prostory. Objemné koše pomohou zachytit nejen posekanou trávu, ale také listí a drobné větvičky.

Automatické sekačky udělají většinu práce za vás

Mezi výrobce nejmodernějších sekaček i v současnosti patří Husqvarna, která se honosí primátem, že uvedla na trh automatickou sekačku Husqvarna Automower, jež udělá prakticky veškerou práci za zahrádkáře.

Ochranný kryt u ní navíc zaručuje odolnost s ohledem na vlhkost, prach i UV záření.

Řetězové pily pro sezónní údržbu i přípravu topiva by měly vynikat spolehlivostí

Na zahradě pochopitelně lidé nevyužijí jen sekačky na trávu, ale také řetězové pily. Jejich prostřednictvím si lze pohodlně připravit dostatek topiva na zimu.

Kde jinde by je měli umět lépe vyrábět než v chladném skandinávském Švédsku? Pily Husqvarna jsou však schopné poskytnout vydatnou pomoc i při sezónní údržbě nebo obnově sadů a živých plotů. Také nudná a vleklá práce s pročištěním padlých větví a stromů se s jejich pomocí stává příjemným odpočinkem.

Významným rysem prověřených firem pak zůstává, že u svých výrobků garantují záruční i pozáruční servis, podobně jako to u sekaček, řetězových pil i dalších svých produktů dělá Husqvarna!

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This