Vyberte si spolehlivé oplocení

Betonový plot

Žijete v rodinném domě a postrádáte dostatečný pocit soukromí a bezpečí? V tomto případě zkuste popřemýšlet nad velmi moderní a účinnou variantou, která je cenově příznivá a vyniká řadou výhod.

Maximální pocit bezpečí a soukromí vám zajistí kvalitní betonový plot.

Proč betonový plot

Jednou z hlavních předností betonového plotu je, že si jej můžete prakticky sestavit podle svých představ.

Pokud si nejste jistí, jak by měl plot vypadat nebo se bojíte, že by neladil k domu i celkovému stylu vašeho bydlení, neváhejte a obraťte se na profesionály. Ti Vám rádi poradí, doporučí a dokonce i sestaví plot k vaší maximální spokojenosti.

Co od něj můžete očekávat

Betonové ploty jsou vyráběny z betonového materiálu, který je pevný a velmi kvalitní. Nepodléhá působení klimatických vlivů, nevyžaduje žádnou speciální údržbu a i přesto se pyšní dlouhou životností.

Jedná se o velmi stabilní a bezpečný typ oplocení, který můžete nechat v původní šedé barvě nebo zvolit některou z dalších barevných variant.

Dále můžete kromě odstínů vybrat také motivy a dokonce se i rozhodnout, zda bude motiv pouze na jedné straně plotu, či na obou. Betonový plot tvoří pouze dva hlavní komponenty, a to betonové panely a betonové sloupky, které mohou být rovněž dekorovány.

Maximální pocit bezpečí

Míru soukromí a zároveň také bezpečí můžete ovlivnit především zvolením té správné výšky vašeho plotu, obvykle volíte mezi jedním až čtyřmi betonovými panely. Případně můžete zvolit kombinaci i s jiným typem oplocení.

Stylově a moderně působí zakončení betonového plotu do oblouku s ozdobnou mřížkou, vzdušnost plotu dodají dřevěné latě, které opticky betonové oplocení odlehčí a dodají mu šmrnc.

Pak opět záleží jen na vašich potřebách, zda dřevěné latě umístit v těsné blízkosti od sebe nebo mezi nimi necháte vzdušné mezery, které zajistí kontakt s okolím. Dřevěné latě jsou vyráběny z různých druhů dřeva, a proto s jistě i vy vyberete ten správný odstín.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This