Vybíráte vrata nebo bránu? Víme, na co se zaměřit primárně

Brána

Ať už k rodinnému domu, nebo k vašemu průmyslovému objektu, vždy je třeba myslet na správný výběr. Čeho? Máme na mysli vrata nebo brány, které společně s plotem zajistí ohraničení vašeho pozemku a zároveň umožní vjezd, nebo průchod. Jak vybrat ty pravé?

Rozměry a počet dílů

Pravděpodobně nejdůležitější parametr. Je třeba si určit, kde budou umístěny a jaká velikost bude potřeba s ohledem na průjezd vozidel. Výroba vrat může zahrnovat řešení menší jednodílné, stejně jako varianty složené i z několika dílů. Vše je individuální a rozhodně doporučíme prvotní konzultaci s tím, kdo dané výrobě rozumí a kdo se na ni specializuje.

Typ pohonu

I to je velmi důležitá věc, která následně usnadní použití. U rodinných domů může proběhnout montáž vrat klasických, která budete otevírat ručně. To proto, že maximálně jednou odjedete a jednou přijedete. U průmyslových areálů se už hodí pohon s využitím motoru. Jak proto, že manipulace s velkými vraty může být složitá, tak proto, že vzhledem k velkému průjezdu není v lidských silách je stále otevírat a zavírat ručně.

Zhotovitel

I tady buďte na pozoru. Chtějte, aby bylo vše podle vašich představ, ve špičkové kvalitě slibující i dlouhou životnost a odolnost. Dobrým tipem je společnost Ploty Pokorný. Nenechte se zmást názvem, jelikož zaměřením firmy je zakázková kovovýroba, včetně možnosti objednání sortimentu, který zmiňujeme. Přesvědčit se o tom můžete na webu www.ploty-pokorny.cz, kde najdete jak kompletní informace o firmě, tak i o tom, co vše spadá do portfolia jejich služeb.

Doba zhotovení a dodání

Přiznejme si, že většina lidí vše řeší na poslední chvíli. Zároveň však chtějí co nejrychlejší dodání. Jste na tom stejně? I to je důvod, proč při realizaci bran nebo vrat oslovit výše zmíněnou firmu, která zajistí jak výrobu, tak i dodání a eventuálně i montáž v tom nejkratším možném termínu.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This