Výhodné stavební spoření stále je

Stavební spoření

rStavební spoření je skvělá volba, která je zároveň bezpečná. Potřebujete zhodnotit své finanční prostředky? Určitě to nebude žádný velký problém. Najít skutečně výhodné stavební spoření je dnes ale poměrně těžké, musíte se poradit s odborníky. Jednoduše proto, abyste byli v obraze a neobrátili se na banku, kde bude celá záležitost hodně nevýhodná.

Zhodnocení prostředků může být velmi zajímavé

Stavební spoření je výhodné nejen proto, že je stoprocentně bezpečné – vklady jsou totiž ze zákona pojištěny až do hodnoty ekvivalentu sto tisíc euro. Zhodnocení je totiž skutečně atraktivní, základní sazba může přesáhnout i jednoprocentní hranici, do toho se ještě samozřejmě musí započítat státní podpora.

Co třeba Moneta Money stavební spoření?

  • Celkové zhodnocení včetně státní podpory, která může dosáhnout až dva tisíce korun ročně, může dosáhnout hranice 4,29 %. Stačí jen vložit vklad nejméně dvacet tisícovek za rok.
  • Vklady jsou dle platných zákonů ČR pojištěné až do ekvivalentu 100 tisíc euro, vaše peníze tím pádem budou po celou dobu spoření maximálně v bezpečí.
  • Stavebního spoření od banky Moneta Money se dočkají jen fyzické osoby, pro ty právnické není určeno. Založit stavební spoření může i někdo, komu ještě nebylo osmnáct – stačí vzít s sebou zákonného zástupce a doložit rodný list.
  • Peníze je možné na spořicí účet Moneta Money vkládat kdykoliv, a navíc bez jakýchkoliv poplatků.

Stavební spoření

Možností jsou na trhu samozřejmě desítky, jen si vybrat – u všech ale nejsou totožné podmínky, samozřejmě, trh je velmi rozvrstven a musíte si umět vybrat nebo si nechat dobře poradit od odborníků. Chcete ještě jednu navíc?

ERA se hlásí ke slovu, poslechněte si nabídku

Jaké podmínky vlastně nabízí ERA stavební spoření? Státní podporu ve výši až dva tisíce korun ročně, celkové zhodnocení vkladů až o 3,2 % za rok, ale také nutnost podepsání šestileté smlouvy o spoření, jíž budete muset bohužel dodržet opravdu do puntíku, jinak přijdou určité sankce. Všechny náležitosti kolem smlouvy o stavebním spoření je možné vyřídit po internetu, nebudete tak mít žádnou práci na kamenné pobočce. Bohužel také bude nutné složit vstupní poplatek, pokud se chcete chystat do podobného podniku – taková suma se ale brzy vrátí na připsaných úrocích.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This