Výkup nemovitostí Praha rychle a za férovou cenu

Prodej půdních bytů

Vlastníte nemovitost v Praze a potřebujete peníze, případně již nechcete svoji hlavu zatěžovat starostmi, které jsou s takovým vlastnictvím spojeny? V tom případě není nic jednoduššího než zadat do internetového vyhledávače výkup nemovitostí Praha a obrátit se na prověřenou firmu.

Klady odprodeje

Co získáte odprodejem půdních bytů této společnosti? Především kompletní opravu Vašeho domu, která zahrnuje výměnu souvrství střechy, a to včetně zateplení, opravu fasád, výměnu oken, výměnu stoupacích rozvodů vody a kanalizace i opravy společných prostor domu s montáží osobního výtahu. Má více než patnáctileté zkušenosti v daném oboru. Garance pro vlastníky domu tkví v tom, že oprava domu se děje souběžně s výstavbou půdních bytů v Praze a také kolaudace je společná. Podobně jsou v portfoliu firmy i mezonetové byty Praha. Společnost dokáže maximálně využít půdních prostor pro výstavbu těchto bytů.

Hotovost bez zbytečných průtahů

Prodej půdních bytů Praha s Ing. Petrem Mouchou je hračka a tudíž nehrozí, že budete muset na svoje peníze čekat, firma totiž disponuje dostatečnou finanční hotovostí. K dispozici má také kvalitního realitního specialistu. Samozřejmostí je pro ni zajištění návrhu Kupní smlouvy i Smlouvy o úschově finančních prostředků. Každý klient ocení, že prodej bytu se děje administrativně i právně velmi rychle, přičemž jeho osobní asistence je minimální. Odhad tržní ceny má potom na starosti nezávislý poradce.

Za společností jsou vidět výsledky

Společnost se může pochlubit úspěšnou realizací několika půdních bytů i rodinných domů v posledních letech. Hrdá může být kupříkladu na vestavbu sedmi bytů v rondokubistickém domě z dílny architekta Rudolfa Hraběte, jenž byl postaven v dvacátých letech dvacátého století. Zásluhou firmy vznikla i dvoupatrová nástavba 11 bytových jednotek domu v ulici Tusarova. Již tyto kladné reference jsou dostatečnou zárukou spokojenosti!

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This