Vyzrajte na šeď domova s dekolepkami

Dekolepky

Patříte k lidem, kteří by si rádi originálně vyzdobili svůj domov a vdechli mu unikátní osobitou atmosféru? Pak můžete při svém tvoření využít například dekolepky. Pod tímto možná trochu podivným názvem se ukrývají samolepící dekorace na zeď vyrobené ze speciální PVC fólie, které je velmi snadné aplikovat. Všechny nabízené samolepky na zeď přitom můžete vybírat v desítkách přednastavených barevných odstínů a k dispozici je také několik rozměrových variant. Samozřejmostí je i možnost jediným kliknutím nálepku zrcadlově otočit a zvolit tak její orientaci pro lepení.

V nabídce vzorů najdete například samolepky na stěnu do obývacího pokoje, kterými můžete ozvláštnit a oživit prázdná místa nebo linie kolem nábytku, oken, zásuvek či vypínačů. Zvláštní kapitolou jsou pak abstraktní rostliny, které i přes svou symboličnost působí přirozeně a dodávají pokojům pohodovou atmosféru. Další možností je umístit na zeď místnosti nějakou vtipnou průpovídku nebo meme, takže ji budete mít vy i všechny vaše návštěvy stále na očích. V takovém případě využijete kategorie citáty na zeď.  V široké nabídce motivů najdete dále například zvířata, postavy, siluety a tváře, budovy a známá místa, srdce nebo dekorativní pruhy.

Vzhledem k tomu, že jsou tyto nálepky na zeď slabší než běžný kancelářský papír, je třeba dávat pozor na nerovnosti povrchu. Vyhněte se také špinavým, zaprášeným a chladným stěnám a podkladům s vysokou hrubostí. U zdí s více vrstvami starých nátěrů byste jimi mohli podklad nenávratně poškodit. Při zachování těchto jednoduchých zásad vám však budou samolepky na zeď sloužit klidně několik let. Sice je to méně než klasická malba, ale na druhou stranu módní trendy se mění poměrně rychle a budete tak mít možnost si svůj byt vždy vyzdobit podle toho, co zrovna ve světě kolem vás letí.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This