Zabezpečovací systémy se neustále vyvíjí

Zabezpečovací systémy

V dnešní době není možné věřit takřka nikomu, s čímž koresponduje i vývoj zabezpečovacích systémů, které se nepřetržitě zdokonalují.

Je přece v zájmu každého, aby si co nejlépe chránil svůj majetek! Jakým způsobem je to možné?

CCTV kamerové systémy již pomohly vyřešit řadu případů

Pro hlídání opravdu velkých interiérových a exteriérových ploch jsou doporučovány CCTV – kamerové systémy. Jejich velkou předností je především skutečnost, že pořizují záznam, k němuž se je možné zpětně vrátit.

Z toho důvodu jsou oblíbené u rodinných domů i velkých společností, přičemž najednou je možné zapojit i několik kamer. Solidní společnosti pomohou zvolit a nainstalovat kamerový systém vždy podle individuálních potřeb zákazníka.

Je nezpochybnitelné, že tyto zabezpečovací systémy se staly významným pomocníkem při pátrání po zločincích všeho druhu.

AM či RF etikety chrání zboží a navíc počítají zákazníky

Kdežto samoobsluhy a menší provozovny si při hlídání svého zboží zpravidla vystačí s důmyslně instalovaným kamerovým systémem, supermarkety a velké řetězce vyžadují přece jen důmyslnější řešení. To nabízejí AM nebo RF etikety a brány, které během několika sekund poskytnou informaci o kradeném zboží.

Navíc je u nich možné využít i funkci počítání zákazníků, jejíž zásluhou má obchodník dokonalý přehled o tom, kolik návštěvníků mu v daný den obchodem prošlo.

V malých samoobsluhách i velkých řetězcích se osvědčily také bezpečnostní mlhy, jež v průběhu několika sekund zaplní prostor, což má za důsledek, že pachatel ztratí orientaci a zpanikaří.

Šetřit se nemusí vyplácet

Pokud se na něčem nevyplatí šetřit, je to rozhodně na bezpečnosti své a svého majetku. Z toho důvodu by měly být zabezpečovací systémy pořizovány jen u prověřených výrobců, jímž je v českém prostředí společnost Novatec.

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This