Zahradní krb – recept na dobrou náladu a skvělé jídlo

Víceúčelový krb s udírnou provedení A
Víceúčelový krb s udírnou provedení A

Jedním z ideálních doplňků do každé zahrady je bezesporu zahradní krb. Vždyť co může být příjemnější víkendovou relaxací než posezení s rodinou nebo přáteli u tolik oblíbené „grilovačky“. A předpokládáme, že pro sebe budete chtít to nejlepší. Firma Zahradní krby Věříš, která úspěšně působí na českém trhu již dlouhých 15 let, patří ve svém oboru ke skutečným profesionálům. Jednotlivé nabízené modely vychází výhradně z jejich vlastních nápadů a zkušeností a každoročně k nim přibude další novinka. Nezůstávají přitom u stále stejných generických návrhů, ale snaží se naopak svými inovacemi přinést zákazníkům co možná nejvyšší komfort a kvalitu.

Modely se od sebe liší velikostí, přičemž kompaktní krby se hodí spíše do menších zahrad, zatímco ty větší se dají umístit na každou prostornější terasu. Možnost nastavení krbu do několika výškových poloh obrovskou měrou usnadňuje obsluhu a manipulaci. Běžné příslušenství zahrnuje například grilovací motorky, grilovací rošt, otočný rožeň, popelník nebo topeništní rošt. Příslušenství lze samozřejmě dokoupit také samostatně. Za sázku na jistotu se dá přitom považovat víceúčelový zahradní krb, který krom grilování umožňuje ve většině případů také udit maso. Pokud byste si však nebyli jisti, jaký model je pro vás nejvhodnější, můžete navštívit vzorkovou prodejnu, kde vám rádi poradí s výběrem.

Všechny zahradní krby Věříš jsou ručně zpracované a oproti ostatním modelům na trhu vynikají vysokou kvalitou, dlouhou životností, příjemným designem, úsporností paliva a ohledem na chuť a zdravotní nezávadnost zpracovávaných potravin. Jejich montáž probíhá bez použití jakýchkoli spojovacích materiálů, což dál přispívá k jejich bezproblémovému provozu. Bez ohledu na to, jak často je budete využívat, budou po mnoho let připraveny zpříjemnit vám chvíle strávené na zahradě. Je na ně v každém ohledu spolehnutí. Jsou to prostě krby, kterým Věříš.

Víceúčelový zahradní gril
Víceúčelový zahradní gril
Víceúčelový krb s udírnou provedení A
Víceúčelový krb s udírnou provedení A

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This