Zahradní technika od Hondy představuje záruku kvality

Honda zahradní sekačka HRX
Oznámkuj článek

V celé řadě moderních rodin to tak v současnosti funguje. Sečení trávy se stává výborným relaxačním prostředkem pro hlavu rodiny, která při něm přijde na jiné myšlenky! K tomu je však nezbytně nutné, aby zahradní technika byla co nejkvalitnější, protože jinak vás místo odpočinku čeká akorát zvýšený tlak a nadávky. Kde však takové spolehlivé motorové sekačky najít?

Zahradní stroje Honda sbírají i mokrou trávu!

Zahradní stroje Honda mají na českém trhu výborné jméno a oproti konkurenci disponují i jednou výhodou, s níž se ostatní sekačky pochlubit nemohou. Umí totiž zásluhou speciálně tvarovaných nožů sbírat i mokrou trávu! Čtyřtaktní sekačky Honda jsou tak plně využitelné i bezprostředně po dešti!

IZY nebo HRX?

Je jen na vás, jestli se okrasou vaší garáže stane některá sekačka z řady IZY, jež je určena hlavně pro nenáročné a hobíky, nebo si vyberete stroj z o něco lepší řady HRX. Svůj účel totiž splní každý!

Výhody sekaček Honda

Benzínové sekačky Honda však mají i celou řadu dalších výhod oproti konkurenci. Některé disponují funkcí ROTOSTOP, díky níž vždy víte, jestli se nůž točí. Každý, kdo někdy zažil nějaký defekt s nožem kvůli pevné překážce na zahradě, tuto funkci ocení! Jiná přednost se skrývá za funkcí SMARTDRIVE, jež umožňuje řídit rychlost pojezdu prsty nebo dlaní přímo na rukojeti. Některé motorové sekačky Honda mají dva nože, což dovolí posekat i přerostlou trávu při zachování rovného střihu.

Seče celá rodina

Zahradní stroje Honda může bez problémů obsluhovat i vaše partnerka, protože startování motoru zvládne opravdu každý. Dokonce i po zimní přestávce nastartujete na první natažení! Posečená tráva se skladuje do látkových košů, které vynikají prodyšností a zaručují dostatečný přísun vzduchu. Všechny čtyřtaktní sekačky Honda disponují kolečky s kuličkovými ložisky a vzorkem, jenž zaručuje tu nejlepší trakci při pojezdu.

Přednosti zahradní techniky Honda

K přednostem zahradní techniky Honda obecně patří:

  • dlouhá životnost strojů a motorů,
  • servis i distributorská síť po celé ČR,
  • velmi dlouhá životnost ve srovnání s konkurencí,
  • pětiletá záruka na její stroje,
  • jednoduché ovládání.

Spokojení zákazníci se shodují na tom, že zahradní stroje Honda mají schopnost učinit z někdy nudné práce na zahradě zábavu a kvalitní relaxaci!

Honda zahradní sekačka HRX

Zahradní sekačka Honda IZY

Vaše komentáře:

Přidejte komentář


*


Pin It on Pinterest

Share This